Asset 3

Oferta PlayStation Plus na Lipiec 2017

Andrzej Kała / 28.06.2017
komentarze: 0

Tym razem Sony się nie ociąga i zaledwie dzień po ogłoszeniu rozpiski Games with Gold na lipiec, przedstawia ofertą PlayStation Plus na przyszły miesiąc. Będzie w co grać!

PlayStation 4

Posiadacze obecnej generacji otrzymają trzy tytuły, a licząc dokładnie – aż cztery wraz z produkcją z PS Vita. Najważniejsze są jednak dwie gry – Until Dawn oraz Game of Thrones od studia Telltale Games.

Pierwsza z nich, Until Dawn, to ciekawy horror, z bardzo dobrą oprawą graficzną i wieloma zakończeniami. Co prawda nieco sztampowy scenariusz o grupce młodzieży w domu wysoko w górach, ale i tak warto dać szansę tej produkcji.

Natomiast Game of Thrones to klasyczna przygodówka studia Telltale Games, oparta oczywiście o świat znany z serialu o tym samym tytule. Dla precyzji – sam serial również jest adaptacją serii książek George’a R. R. Martina – Pieśń Lodu i Ognia.

Trzecia z gier to That’s You, którą subskrybenci otrzymają w ramach prezentu z okazji E3. Zadaniem graczy jest udzielenie odpowiedzi na ponad 1000 zabawnych pytań, wzięcie udziału w wyzwaniach rysunkowych, robienie selfie i innych czynności, za które otrzymają punkty. Gra wybitnie imprezowa.

PlayStation 3

W Tokio Jungle jako jeden z przedstawicieli królestwa zwierząt będziemy starać się przetrwać w postapokaliptycznym świecie, gdzie wcale nie musimy być na szczycie łańcucha pokarmowego.

Druga produkcja, Darkstalkers Resurrection, to tytuł przeznaczony dla fanów bijatyk ze stajni Capcom. Charakterystyczna oprawa graficzna, nietuzinkowe postaci i co tu dużo pisać – kultowa marka.

PS Vita

Posiadacze przenośnej konsolki otrzymają dwie produkcje. Pierwsza z nich to Don’t Die Mr. Robot, w której naszym zadaniem jest… zapewnienie jak najdłuższego życia bohaterowi poprzez unikanie różnego rodzaju przeskadzajek i zbieranie owoców. To właśnie ta produkcja będzie dostępna także na PlayStation 4 w ramach Cross-Buy.

O wiele ciekawiej zapowiada się drugi tytuł, Element4l, klimatyczna, spokojna platformówka, stawiająca duży nacisk przede wszystkim na atmosferę.