Asset 3

Games with Gold – Sierpień 2017

Andrzej Kała / 25.07.2017
komentarze: 0

Microsoft właśnie zdradził nam ofertę Games with Gold przygotowaną na przyszły miesiąc. Niestety posiadacze konsoli Xbox One mają kolejny, słabszy miesiąc, choć tytuły z Xbox 360 dostępne w ramach wstecznej kompatybilności nieco ratują sytuację.

Games with Gold – Xbox One – Sierpień 2017

Posiadacze konsoli obecnej generacji w tym miesiącu muszą ponownie zadowolić się dwoma mniejszymi produkcjami. Pierwsza z nich to Slime Rancher, która będzie miała dopiero swoją premierę. W tej produkcji naszym zadaniem będzie łowienie żelowatych stworzeń i przenoszenie ich na nasze ranczo, a następnie sprzedaż z zyskiem.

Druga to Trials Fusion, a więc kontynuacja gry, która wciągała na długie godziny. Owszem, może to nie jest produkcja AAA, ale jeśli lubicie motocross, wyzwania, kombinowanie i zabawę z fizyką, to przed Wami sporo świetnej zabawy.

Games with Gold – Xbox 360 – Sierpień 2017

Posiadacze konsoli poprzedniej generacji otrzymają natomiast dwie produkcje AAA, z których każda stworzona jest z myślą o nieco innym typie graczy. Bayonetta, to pozycja obowiązkowa dla fanów niekończących się combosów w grach akcji, którzy uwielbiają takie serie jak Devil May Cry. Świetny, dynamiczny gameplay i spory poziom trudności są „w pakiecie”.

Red Faction: Armageddon natomiast jest produkcją dla fanów strzelanek. Zabierze nas na Marsa, gdzie jako członek ruchu oporu będziemy stawiać czoła antycznemu „złu”, które nieco przypadkowo udało się nam obudzić. Gra oferuje także tryb kooperacji!