Asset 3

Oferta PlayStation Plus na Sierpień 2017

Andrzej Kała / 26.07.2017
komentarze: 0

Wczoraj Microsoft zaprezentował ofertę Games with Gold na przyszły miesiąc, a dziś poznaliśmy ofertę PlayStation Plus na Sierpień 2017. Co tu dużo mówić – Sony zdecydowanie pozamiatało.

PlayStation 4

Posiadacze konsoli obecnej generacji otrzymają dwa tytuły z górnej półki. Pierwszy z nich to produkcja AAA, która pozwoli nam się dowoli wyszaleć wbrew prawom fizyki, czyli Just Cause 3!

Natomiast drugi tytuł to samodzielny dodatek do Assassin’s Creed: Black Flag czyli Assassin’s Creed: Freedom Cry, w którym poznamy nieco bliżej historię Adéwalé, towarzysza broni Edwarda Kenwaya.

PlayStation 3

Pierwsza produkcja na konsolę poprzedniej generacji to Snake Ball, która jest nieco rozbudowaną wersją zabawy „w węża”. Jeśli lubicie gry logiczno-zręcznościowe, to zawsze można rzucić okiem.

Natomiast Super Motherload, druga z gier na PlayStation 3, zabierze nas na Marsa w alternatywną rzeczywistość Zimnej Wojny. To gra stawiająca na kanapowy coop dla 1-4 osób z rozgałęziającą się fabułą i proceduralnie generowanym światem gry, który zmienia się wraz z każdą rozgrywką.

PS Vita

Pierwsza produkcja to Level 22: Gary’s Misadventure, w której wcielimy się w pracownika biurowego, Gary’ego. Naszym zadaniem będzie prześlizgnięcie się na 23 piętro, do naszego biura, niepostrzeżenie, gdyż nieco zabalowaliśmy zeszłej nocy i już jesteśmy spóźnieni!

O Downwell natomiast miał już okazję wspomnieć Konrad na łamach Playing Daily. Zachęcam do zapoznania się z jego recenzją.