Asset 3

Oferta PlayStation Plus na Wrzesień 2017

Andrzej Kała / 30.08.2017
komentarze: 0

Kiedy wspominałem o ofercie Games with Gold na Wrzesień 2017, pomyślałem sobie, że Sony będzie miało mega ciężki orzech do zgryzienia. Okazuje się jednak, że Sony nie tylko zgryzło orzech, ale wyłądowało także na plaży w Normandii i to z telemarkiem.

Tak, może i PlayStation 3 nie otrzymało szokujących tytułów, a produkcje na PS Vita trzymają „średnią”, to zestaw dostępny na PlayStation 4 w przyszłym miesiącu zaskakuje bardzo pozytywnie.

PlayStation 4

Posiadacze obecnej generacji konsol w przyszłym miesiącu otrzymają potężny zestaw tytułów. Przede wszystkim świetne InFAMOUS: Second Son, które może i ma swoje lata, ale jest naprawdę wysokiej jakości sandboxem, dostarczającym mnóstwo frajdy. Drugi tytuł to może i nieco mniejsze Child of Light, ale nadal mówimy o bardzo dobrej produkcji.

Dla posiadaczy PlayStation VR jest tytuł bonusowy – RIGS: Mechanised Combat League i jeśli zaliczacie się do tej grupy, to bez dwóch zdań musicie sięgnąć po tę produkcję. Mnóstwo szybkiej, widowiskowej zabawy gwarantowane.

Przyszły miesiąc przyniesie ze sobą również pozostające w ofercie That’s You.

PlayStation 3

Oferta dla poprzedniej generacji konsol może nie zachwyca w przyszłym miesiącu, ale Truck Racer i Handball 2016 to tytuły, którym zawsze można dać szansę.

PS Vita

Przenośna konsolka od Sony otrzyma dwie mniejsze produkcje, z których obie będą dostępne także na platformie PlayStation 4.

Pierwsza z nich to We Are Doomed, będąca przedstawicielem gatunku twin stick shooter.

Natomiast drugi tytuł, to specyficzne Hatoful Byofriend, a więc gra polegająca na chodzeniu na randki z gołębiami… a tak naprawdę jest to nietypowe visual novel.