Asset 3

Oferta PlayStation Plus na Listopad 2017

Andrzej Kała / 1.11.2017
komentarze: 0

W ostatnich miesiącach oferta PlayStation Plus była naprawdę mocna. W tym miesiącu jednak zabrakło dużego tytułu AAA, choć nadal przygotowano ciekawe produkcje.

PlayStation 4

Choć w tym zestawie brakuje „dużej gry”, to jednak Worms Battlegrounds będzie ciekawym uzupełnieniem kolekcji gier wywołujących kanapowe konflikty. Natomiast polska produkcja Bound to połączenie historii, gry platformowej i piękna baletu. Miałem okazję zagrać w ten tytuł już jakiś czas temu i zdecydowanie polecam bliższe zapoznanie się z nim.

Bonusy!

Oprócz chyba już tradycyjnie dołączanego That’s You, Sony nie zaprzestaje silnej promocji PlayStation VR. W tym miesiącu w ofercie pojawi się kolejna, darmowa gra na tę platformę – Until Dawn: Rush of Blood.

PlayStation 3

R-Type Dimensions

Po blisko 10-letniej przerwie ukazała się kolejna odsłona serii R-Type. Coś dla fanów klasycznych strzelanek, wymagającej nie tylko dobrego oka ale i małpiej zręczności.

Rag Doll Kung Fu: Fists of Plastic

Arenowe pojedynki Kung Fu polane gęstym sosem absurdu, to coś, co powinno przekonać do siebie fanów kanapowej rywalizacji.

PS Vita

Obie poniższe produkcje będą także dostępne na platformie PlayStation 4 poprzez system Cross-Buy.

Dungeon Punks

Ten tytuł to coś dla fanów gier hack & slash z salonów gier. Jeśli lubiliście takie tytuły jak Golden Axe czy raczej bardziej rozbudowany Dungeons and Dragons: Tower of Doom, to Dungeon Punks powinno Wam przypaść do gustu.

Broken Sword: The Serpent’s Curse

Najnowsza odsłona klasycznej i kultowej już serii gier przygodowych. W ramach PlayStation Plus otrzymamy oba epizody tej produkcji.