Asset 3

Games with Gold – maj 2018

Andrzej Kała / 21.04.2018
komentarze: 0

Microsoft przeważnie publikuje ofertę Games with Gold zanim Sony odsłoni karty z ofertą PlayStation Plus, ale w tym miesiącu stało się to nadzwyczajnie szybko. Choć nowa oferta nie jest może aż tak mocna jak aktualna, to nadal – jest to bardzo dobry zestaw gier.

Games with Gold – Xbox One – Maj 2018

Obecna generacja konsol otrzyma dwie produkcje, z których jedna będzie miała swoją premierę! Mowa w tym przypadku o grze Super Mega Baseball 2, której poprzednia odsłona spotkała się z bardzo dobrymi opiniami zarówno recenzentów jak i graczy. Produkcja dla fanów gry w baseball, ale nie tylko.

Druga produkcja natomiast, to ostatnia odsłona kultowej serii Hideo KojimyMetal Gear Solid V: Phantom Pain. Tego tytułu raczej nie trzeba przedstawiać…

Games with Gold – Xbox 360 – Maj 2018

Posiadacze poprzedniej generacji konsol będą mogli nacieszyć się dwoma mocnymi produkcjami. Choć na pierwszy rzut oka SEGA Vintage Collection: Streets of Rage może nie wydawać się ciekawą grą, to jest to klasyka gatunku i zdecydowanie warto się z nią zapoznać.

Druga z gier, Vanquish, to świetna produkcja dla fanów szybkich, dobrze wykonanych strzelanek. A nawet jeśli nimi nie jesteście – warto rzucić okiem, bo całkiem możliwe że po jednej sesji nimi zostaniecie.

Xbox One, Xbox 360 – Daty dostępności gier

  • Super Mega Baseball 2 – gra dostępna pomiędzy 1-31 maja(Xbox One)
  • Metal Gear Solid V: Phantom Pain – gra dostępna pomiędzy 16 maja -15 czerwca (Xbox One)
  • SEGA Vintage Collection: Streets of Rage – gra dostępna pomiędzy 1-15 maja (Xbox 360 + Xbox One)
  • Vanquish – gra dostępna pomiędzy 16-31 maja (Xbox 360 + Xbox One)