Asset 3

Games with Gold – Czerwiec 2018

Andrzej Kała / 29.05.2018
komentarze: 0

Koniec miesiąca zbliża się wielkimi krokami, więc przyszła pora na poznanie gier, które trafią do oferty Games With Gold w przyszłym miesiącu. Niestety, czerwiec zarówno dla posiadaczy konsoli Xbox One jak i Xbox 360 nie będzie obfitował w wielkie produkcje.

Xbox One – Oferta gier Games with Gold – Czerwiec 2018

Na początek aktualna generacja konsol Microsoftu, czyli Xbox One. W przyszłym miesiącu trafią do graczy dwie mniejsze produkcje.

Assassins’ Creed Chronicles: Russia

Ostatnia część trylogii gier Assassin’s Creed: Chronicles, której akcja rozgrywa się w Rosji. Gra będzie dostępna przez cały miesiąc, od 1 do 30 czerwca.

SMITE: Battleground of the Gods Gold Bundle

Drugi tytuł, to coś dla fanów gier z gatunku MOBA. Nietypowy „twist” w tym przypadku polega na umiejscowieniu kamery za plecami naszego bohatera. Gra będzie dostępna od 16.06 – 15.07.

Xbox 360 – Oferta gier Games with Gold – Czerwiec 2018

Poprzednia generacja konsol to również dwie mniejsze produkcje, z których jedna powinna mocno przypaść do gustu nie tylko młodszym graczom. Obie produkcje będą dostępne także na platformie Xbox One w ramach kompatybilności wstecznej.

Sonic & All-Stars Racing Transformed

Pierwsza produkcja to coś dla miłośników wyścigów gokartów, niespecjalnie przejmujących się łamaniem praw fizyki. Gra będzie dostępna od 1 do 15 czerwca.

LEGO: Indiana Jones 2

Gry z serii LEGO to zawsze świetna zabawa, niezależnie od wieku. Tym razem kultowa postać Indiany Jones’a i mocno humorystyczna interpretacja znanych filmów. Gra będzie dostępna od 16 do 31 czerwca.

Oferta Games with Gold na Czerwiec 2018

A więc podsumowując:

  • Assassin’s Creed Chronicles: Russia (39,99 zł) – gra dostępna pomiędzy 1-30 czerwca na konsoli Xbox One
  • SMITE: Battleground of the Gods Gold Bundle (237,99 zł) – gra dostępna pomiędzy 16 czerwca-15 lipca na konsoli Xbox One
  • Sonic & All-Stars Racing Transformed (49,99 zł) – gra dostępna pomiędzy 1-15 czerwca na konsoli Xbox 360 oraz we wstecznej kompatybilności na konsoli Xbox One
  • LEGO® Indiana Jones™ 2 (49,00 zł) – gra dostępna pomiędzy 16 – 30 czerwca na konsoli Xbox 360 oraz we wstecznej kompatybilności na konsoli Xbox One