Asset 3

Oferta PlayStation Plus na lipiec 2018

Andrzej Kała / 27.06.2018
komentarze: 0

W tym miesiącu, tak dla odmiany, to Sony jako pierwsze prezentuje swoją ofertę dla subskrybentów. Przyszły miesiąc PlayStation Plus wygląda bardzo dobrze niezależnie od platformy.

PlayStation Plus – Lipiec 2018 – oferta dla PlayStation 4

Obecna generacja konsoli otrzyma dwie bardzo dobre produkcje. Przede wszystkim kultową już grę studia Quantic Dream, czyli remaster Heavy Rain. Jeśli do tej pory nie mieliście okazji zagrać w ten tytuł, to nie ma już wymówek!

Natomiast drugi tytuł to Absolver, czyli coś dla fanów nietuzinkowych bijatyk, z dużym naciskiem na tryb multiplayer. Ja sam czaiłem się na tę produkcję, więc na bank będzie pobierane i grane!

PlayStation Plus – Lipiec 2018 – oferta dla PlayStation 3

Poprzednia generacja to również dwie mocne pozycje. Przede wszystkim kapitalna platformówka Rayman 3 HD, jak sam tytuł wskazuje – w odświeżonej formie.

Natomiast drugi tytuł, Extreme Exorcism to może mniejszy nieco kaliber produkcji, ale zapowiadający się na jeden z tych tytułów, który wciąga i wywołuje salwy śmiechu. Nie tylko w pojedynkę!

PlayStation Plus – Lipiec 2018 – oferta dla PS Vita

Pierwszy z dwóch tytułów, Space Overlords to coś dla tych, którzy lubią tworzyć planety, ale także niszczyć je pod postaciami wielkich potworów. Rozwałka, zabawa i pojedynki sieciowe. Gra będzie dostępna także na PlayStation 4 w ramach systemu CrossBuy.

Natomiast druga produkcja to świetna gra z pogranicza gier przygodowych i łamigłówek, oferująca świetną warstwę fabularną – Zero Escape: Zero Time Dillema.