Playing Daily

Najświeższe informacje o grze

/ Andrzej Kała

Grudzień z Artifex Mundi – cz. 1 z konkursem!

Czas na pierwszy „odcinek” serii Grudzień z Artifex Mundi, w ramach którego będę chciał Wam bliżej przedstawić gry produkowane przez studio Artifex Mundi. Jak już wspominałem – nawet jeśli nie jesteście fanami gatunku HOPA, gorąco zachęcam do lektury bo prezentowane tytuły mogą Was przekonać do sięgnięcia także po inne tytuły z tego gatunku.

/ Andrzej Kała

9 Poszlak: Tajemnica Serpent Creek – recenzja

Gry z gatunku HOPA (Hidden Object Puzzle Adventure) zdecydowanie nie są kierowane do hardkorowych graczy. Czy to oznacza jednak, że te hybrydy gry przygodowej i łamigłówki nie ma szansy trafić do szerokiego grona odbiorców? Postanowiłem to sprawdzić na przykładzie gier Artifex Mundi zaczynając od 9 Poszlak: Tajemnica Serpent Creek.

/ Sebastian Sieńczuk

9 Poszlak: Tajemnica Serpent Creek – detektywistyczne HOPA

Artifex Mundi to jeden z najlepszych na świecie producentów casualowych gier przygodowych. Studio stworzyło własną technologię o nazwie Spark Casual Engine – jedyna na świecie technologia tego typu, umożliwiająca tworzenie zaawansowanych gier przygodowych 2D. 18 lipca miała miejsce premiera kolejnego ich dziecka – 9 Poszlak: Tajemnica Serpent Creek.