Playing Daily

Najświeższe informacje o grze

/ Andrzej Kała

Abyss Odyssey: Extended Dream Edition zmierza na PlayStation 4

Abyss Odyssey ukazało się w zeszłym roku na PC i konsolach poprzedniej generacji. Produkcja studia Atlus była nietypowym połączeniem gry zręcznościowo-platformowej i bijatyki z bardzo rozbudowanym systemem walki. Teraz tytuł ten trafi na PlayStation 4 i uzyska nieco usprawnień.

/ Andrzej Kała

Abyss Odyssey – premierowy zwiastun

Dziś ekipa ACE Team wypuściła „do ludzi” Abyss Odyssey – intrygującą grę przygodowo-platformową z bardzo rozbudowanym systemem walki. Z tej okazji pojawił się także premierowy zwiastun tej produkcji.

/ Andrzej Kała

Abyss Odyssey – jeszcze jeden gameplay

W najnowszym materiale wideo prezentującym rozgrywkę z Abyss Odyssey mamy okazję dodatkowo poznać nieco bliżej historię świata, który będziemy przemierzać oraz zobaczyć jak wygląda rozbudowany system walki. Przy okazji zaprezentowano także rozgrywkę w trybie kooperacji, która dostępna jest zarówno lokalnie jak i przez sieć.

/ Andrzej Kała

Abyss Odyssey – nowy gameplay

W połowie marca twórcy Zeno Clash zaprezentowali swój najnowszy projekt – Abyss Odyssey. Mieliśmy wtedy okazję także zobaczyć jak wygląda wbudowany w ten tytuł system walki, którego nie powstydziłaby się żadna bijatyka. Wtedy w postać Judith wcielił się jeden z developerów z ACE Team. Dziś natomiast mamy dla Was pewną ciekawostkę…

/ Andrzej Kała

Abyss Odyssey – nowa produkcja twórców Zeno Clash

Abyss Odyssey to nowa platformówka okraszona elementami roguelike. Nie brzmi to zbyt oryginalnie, ale developerzy z ACE Team zamierzają zaimplementować bardzo ciekawą mechanikę, która wyróżni tę produkcję na tle innych reprezentantów gatunku. Otóż poprzez zbieranie dusz pokonanych przeciwników będziemy mogli przybrać ich formy i w ten sposób wykorzystywać ich umiejętności.