Playing Daily

Najświeższe informacje o grze

/ Jakub Sadowski

Ace Combat: Infinity – data premiery europejskiej

Jak podaje firma Namco Bandai, trochę ponad miesiąc dzieli nas od europejskiej premiery finalnej wersji Ace Combat: Infinity, która pojawi się na platformie PSN 28 maja. Temu ogłoszeniu towarzyszy nowy zwiastun o tytule „Spread your wings”. Co więcej wciąż trwa otwarta beta gry, więc macie doskonałą okazję do jej przetestowania jeszcze przed premierą.

/ Andrzej Kała

Ace Combat: Infinity – nowy zwiastun i data rozpoczęcia otwartych beta testów

Oficjalna premiera Ace Combat: Infinity nieco się opóźni, ale studio zamierza dać szansę wszystkim posiadaczom PlayStation 3 spróbować swoich sił w otwartych beta testach. Jeśli więc chcieliście spróbować swoich sił jako pilot samolotu bojowego, to będzie ku temu okazja już w przyszłym miesiącu!

/ Jakub Sadowski

Ace Combat: Infinity – przesunięcie premiery

Wygląda na to, że nie doczekamy się w tym roku Ace Combat: Infinity – darmowej odsłony znanej serii symulatorów lotu. Namco Bandai zadecydowało, że produkcja ukaże się dopiero w 2014 roku.

/ Andrzej Kała

Ace Combat: Infinity – dwa nowe materiały wideo z rozgrywki

Ostatnim razem Namco Bandai zaserwowało nam obszerną galerię z Ace Combat: Inifinity. Wszyscy jednak dobrze wiemy, że o wiele ciekawsze od statycznych obrazków są zwiastuny, ale absolutnie najciekawsze są materiały wideo prezentujące rozgrywkę. Dlatego też mamy dzisiaj dla Was aż dwa takie materiały – jeden prezentujący walkę w powietrzu i drugi skupiający się na niszczeniu […]

/ Andrzej Kała

Ace Combat: Infinity – nowa, obszerna galeria

Wczoraj prezentowaliśmy Wam nowy zwiastun Ace Combat: Infinity, poświęcony pewnej katastrofie, która nawiedziła Ziemię w uniwersum gry. W nowej galerii na szczęście nie uświadczymy ujęć z katastrofy, natomiast macie okazję zobaczyć sporo myśliwców dostępnych w grze.

/ Andrzej Kała

Ace Combat: Infinity – nowy zwiastun poświęcony jest pewnej katastrofie

W 1994 roku w Ziemię uderzyła asteroida Ulysses, niszcząc 20% jej powierzchni. Wszystkie państwa rozpoczęły walkę o resztkę pozostałych zasobów, w wyniku czego ludzie zaczęli uciekać. Stworzono nawet specjalną dzielnicę w pobliżu południowej Rosji, która miałaby tych wszystkich uchodźców pomieścić. Akcja Ace Combat: Infinity rozgrywa się 20 lat po tym wydarzeniu, a my wcielamy się […]

/ Jakub Sadowski

Ace Combat: Infinity – nowy dłuższy zwiastun

Namco Bandai wypuściło nowy zwiastun Ace Combat: Infinity. Trailer jest dłuższy niż ten, który zaprezentowano przy ogłoszeniu gry i ukazuje większą ilość samolotów.