Playing Daily

Najświeższe informacje o grze

/ Andrzej Kała

Jest nowy zwiastun ADR1FT

Choć znajdziemy w nim wiele cytatów, których autorzy zachwycają się produkcją studia three one zero, to jednak całą atmosferę buduje rozbrzmiewająca w tle Sonata księżycowa.

/ Andrzej Kała

ADR1FT z konkretną datą premiery!

Adam Orth zdradził jedną z najprzyjemniejszych informacji na swoim Twitterze, którą jest konkretna data premiery ADR1FT na platformie PC, a także Oculus VR!

/ Andrzej Kała

10 minut spokojnej rozgrywki z ADR1FT

Ok, może i faktycznie sama rozgrywka nie jest specjalnie dynamiczna, ale jednak świadomość bycia samemu na zniszczonej stacji kosmicznej w uszkodzonym skafandrze robi swoje. ADR1FT potrafi trzymać w napięciu nawet jeśli tylko oglądamy krótki materiał wideo…

/ Andrzej Kała

Adr1ft ukaże się dopiero w przyszłym roku…

Studio Three One Zero wraz z wydawcą ADR1FT – 505 Games, zdradziło dziś, że gra będzie miała przesuniętą premierę na pierwszy kwartał przyszłego roku. Powody tej decyzji są jednak bardzo interesujące.

/ Andrzej Kała

Adr1ft – nowy, rewelacyjny zwiastun z okazji E3 2015

Studio Three One Zero zaprezentowało nowy zwiastun Adr1ft, który idealnie oddaje atmosferę całej rozgrywki. Nie ma co nadmiernie się rozpisywać – po prostu będzie to pozycja obowiązkowa i nowy zwiastun tylko to potwierdza.

/ Piotr Szychowski

Replay #15 – szybko, bo wracam do grania

Hej ho, cześć i czołem. Premier gier nam przybywa (Hotline Miami 2!), więc ogólnie humory jakoś tak bardziej dopisują. Co więcej, nie ma lepszej pory dnia od niedzielnego popołudnia, kiedy leniwie można oddać się swojemu hobby na kanapie przed telewizorem, wyprowadzić handhelda na spacer albo przeczytać cotygodniowe podsumowanie na Playing Daily.

/ Andrzej Kała

Adr1ft – kilka minut czystej rozgrywki

O Adr1ft pierwszy raz wspominałem Wam na początku grudnia. Tytuł ten urzekł mnie tym, że nie każe nam się bać wielkich, kosmicznych stworów, a raczej braku środków do przetrwania na rozbitej stacji kosmicznej. Widzieliśmy już zwiastun, więc przyszła pora, żeby zobaczyć jak wygląda sam gameplay.