Playing Daily

Najświeższe informacje o grze

/ Sebastian Sieńczuk

Nicolas Games: porozumienie z Epic Games

Nicolas Games podpisało porozumienie z Epic Games w sprawie nie wywiązania się przez Nicolas z warunków umowy dotyczącej licencji na silnik Unreal Engine 3 ( wykorzystany m.in. w Afterfall: InSanity ).

/ Sebastian Sieńczuk

Nicolas Games pozwane przez Epic

Katowickie Nicolas Games odpowiedzialne za średnio udane Afterfall: InSanity ma nie lada kłopoty. Twórcy i właściciele silnika graficznego Unreal Engine pozwali polskie studio za niewywiązanie się z umowy, którą podpisali 18 kwietnia 2011.

/ Andrzej Kała

Pierwsze 15 minut z „Afterfall InSanity”

Przed Wami nowe materiały wideo, na których możemy zobaczyć pierwsze 15 minut rozgrywki. Niezbyt dynamicznej, choć przyjemnej dla oka, a przynajmniej do czasu. Problemy niestety zaczynają się kiedy gra zaczyna się… ruszać.

/ Andrzej Kała

Nowy zwiastun „Afterfall InSanity”

Pojawił się nowy zwiastun „Afterfall InSanity”, któremu klimatem bliżej nieco do takich produkcji jak „Metro 2033” czy „Fallout 3”. Czy zachęca? Ciężko powiedzieć, ale produkcja studia Nicolas Games Intoxicate intryguje.

/ Andrzej Kała

Pojawiło się do pobrania demo „Afterfall InSanity”

Jeśli wyczekiwaliście wersji demonstracyjnej „Afterfall InSanity” polskiego studia Nicolas Games Intoxicate, to już dzisiaj możecie się zabrać za ściąganie. Waży ono prawie 2GB, więc oprócz dobrego sprzętu trzeba się również uzbroić w cierpliwość.

/ Andrzej Kała

Nowa galeria z „Afterfall InSanity”

Na tych obrazkach „Afterfall InSanity” wygląda całkiem ciekawie, no i wreszcie możemy zobaczyć świat zewnętrzny oparty o nowy silnik.

/ Andrzej Kała

Edycja kolekcjonerska „Afterfall InSanity”

Pierwszym sposobem na promocję „Afterfall InSanity” była koncepcja zamówienia przedpremierowego za 1$. Pod warunkiem oczywiście, że znajdzie się 10 milionów chętnych. Teraz jednak pojawiła się nieco bardziej tradycyjna forma zachęcenia do zakupu – edycja kolekcjonerska.

/ Andrzej Kała

Nowy zwiastun „Afterfall: InSanity” ma klimat

Najnowszy zwiastun polskiej produkcji „Afterfall InSanity” mocno daje radę. Ocieka klimatem i patrząc z perspektywy samego zwiastuna faktycznie ten tytuł może sporo namieszać. Gdyby tylko nie te materiały z rozgrywki…

/ Andrzej Kała

Nowy zwiastun „Afterfall: inSanity”

O „Afterfall: Insanity” ostatnio było cicho. Wypuszczone jakieś pół roku temu screeny jednak dawały pewną nadzieję na to, że tytuł wyjdzie na prostą do czasu premiery. Nowy zwiastun przerywa okres ciszy, choć prezentuje delikatnie mówiąć niewiele.

/ Andrzej Kała

Afterfall: InSanity ma się dobrze

Po niezbyt zachęcających materiałach, które pojawiły się pod koniec zeszłego roku jakoś słuch po tym projekcie zaginął. Nie oznacza to jednak, że prace zostały zarzucone, wręcz przeciwnie.

/ Andrzej Kała

Afterfall: Insanity – nowa galeria

Pojawiła się kolejna porcja screenshotów z „Afterfall: Insanity”. Tym razem wyglądają one nieco lepiej niż do tej pory, aczkolwiek szału nadal nie ma. Data premiery to pierwszy kwartał 2011, ale prawdę powiedziawszy jakoś marnie to widzę. Chyba, że studio na jedną grą pracuje i jej nie pokazuje, a z całego otoczenia się po prostu nabija […]

/ Andrzej Kała

Afterfall Insanity

Afterfall Insanity to bardzo ambitny projekt Nicolas Games Intoxicate. Jestem zawsze całym swoim jestestwem za wszelkimi polskimi produkcjami i staram się w nie wierzyć. W przypadku Afterfall Insanity jednak brakuje mi powoli motywacji