Playing Daily

Najświeższe informacje o grze

/ Andrzej Kała

Xbox Live – Deals with Gold – 27.05 – 02.06.2015

W mojej skrzynce właśnie wylądowała kolejna oferta Deals with Gold, która będzie obowiązywała przez najbliższy tydzień. Niestety jeśli nie jesteście fanami strasznych gier, bądź serii Call of Duty, to możecie być nieco zawiedzeni.

/ Piotr Wasiak

5 rzeczy, które wkurzają w grach…

Skoro czytacie ten artykuł i zaglądacie na portal taki jak ten, to mogę ze spokojnym sumieniem założyć, że uwielbiacie gry wideo. Nie ważne, czy stoicie po „konsolowej stronie barykady”, czy jesteście zwolennikami zabawy z użyciem komputera – i was, i mnie łączy ze sobą pasja do gier.

/ Andrzej Kała

Alien Isolation początkowo było grą TPP

Developerzy z Creative Assembly przygotowali ciekawy smaczek dotyczący Alien: Isolation, który zaprezentowali w trakcie swojej prezentacji na GDC 2015. Otóż początkowo produkcja ta miała być grą z widokiem TPP!

/ Andrzej Kała

Alien Isolation – premierowy zwiastun

Już jutro pojawi się Alien Isolation – najnowsza próba przeniesienia Obcego do świata gier komputerowych. Zamiast kolejnych magazynków i rzezi dziesiątek przeciwników otrzymujemy arsenał składający się głównie z naszego sprytu i pomysłowości, a przeciwnik choć jest tylko jeden – ma nad nami ogromną przewagę.

/ Andrzej Kała

Alien Isolation – miotacz płomieni nie zawsze jest skuteczny…

Najnowszy zwiastun Alien Isolation nie pozostawia złudzeń – są sytuacje, gdy pozornie skuteczny miotacz płomieni jest kompletnie bezużyteczny. W takich sytuacjach lepiej po prostu się zawinąć i zastosować taktykę skutecznego wycofania się na z góry upatrzoną pozycję…

/ Andrzej Kała

Alien: Isolation – cztery krótkie zwiastuny i reklama telewizyjna

Materiałów wideo z Alien: Isolation nigdy za wiele. Nadrabiamy zatem zaległości w postaci czterech zwiastunów z serii #HowWillYouSurvive, które idealnie podkreślają atmosferę gry – jeden zły ruch i nasze życie szybko się kończy. W ramach deseru natomiast jeszcze mamy reklamę telewizyjną gry.

/ Andrzej Kała

Alien: Isolation otrzyma ciekawy tryb survivor

Alien: Isolation zapowiada się na kawał dobrej gry, ale brakowało w niej elementu rywalizacji ze znajomymi. Tryb survivor częściowo rozwiązuje ten problem, bo choć nie pozwala na bezpośrednią rozgrywkę z innymi graczami, to umożliwia rywalizację poprzez system rankingowy. Niestety jest w tym pewien haczyk…

/ Andrzej Kała

Alien: Isolation – nowy zwiastun

SEGA opublikowała trzeci już zwiastun z serii #HowWillYouSurvive. Tym razem szybko nauczyliśmy się, że Obcy jest w stanie zakraść się do nas szybami wentylacyjnymi. Nawet jeśli przez chwilę nam się wydaje, że nas nie zauważył, to bardzo możliwe… że właśnie tylko nam się tak wydaje.

/ Andrzej Kała

Alien: Isolation – jeszcze jeden zwiastun i wymagania sprzętowe wersji PC

Kilka dni temu mieliśmy okazję zobaczyć pierwszy zwiastun Alien: Isolation z serii „No Escape”. Teraz przy okazji publikacji wymagań sprzętowych wersji PC pojawił się jeszcze jeden taki krótki zwiastun. Wygląda na to, że przetrwanie wcale nie będzie takim prostym zadaniem…

/ Andrzej Kała

Alien: Isolation – 20 minut nowego materiału z rozgrywki

Dawno już nie mieliśmy okazji zobaczyć rozgrywki z Alien: Isolation, a tym bardziej tak dużej porcji. Przy okazji w roli narratora wystąpił dyrektor kreatywny projektu – Alistair Hope, który zdradził kilka ciekawych strategii mających na celu pomóc nam przetrwać.

/ Andrzej Kała

Alien Isolation – nowy zwiastun prosto z Gamescom 2014

Najnowszy zwiastun Alien Isolation może nie zawiera rozgrywki, tylko jest w pełni renderowanym materiałem, ale idealnie oddaje atmosferę gry. Tym razem nie będziemy biegać z karabinem i wybijać obcych na pęczki – tym razem, to my jesteśmy kolacją i trzeba będzie wykazać się nie lada sprytem i znajomością lokacji, aby przetrwać…

/ Andrzej Kała

Alien: Isolation – załoga Nostromo w nowym zwiastunie

Jak już wiemy, dzięki dodatkowej zawartości będziemy mogli w Alien: Isolation zawitać na pokład Nostromo. W najnowszym zwiastunie mamy okazję zobaczyć załogę Nostromo w studiu nagraniowym i posłuchać jak oni podchodzą do tej produkcji.