Playing Daily

Najświeższe informacje o grze

/ Andrzej Kała

Alien Rage – premierowy zwiastun

Z okazji jutrzejszej premiery Alien Rage na PC studio CI Games opublikowało nowy, premierowy zwiastun tej produkcji. Ta kosmiczna strzelanina będzie dostępna od jutra dzięki platformie Steam natomiast wersje na PS3 i Xbox360 pojawią się w najbliższych tygodniach. Na korzyść tej produkcji przemawia także wyjątkowo niska cena – $14,99 (preorder Steam, Xbox360 i PS3) lub […]

/ Sebastian Sieńczuk

Alien Rage – wymagania sprzętowe wersji PC

  CI Games ujawniło wymagania sprzętowe Alien Rage, którego premiera na PC już niebawem – 24 września (konsole trochę później). Grę można zamówić przedpremierowo na platformie Steam z 20% zniżką – 15,99 euro.

/ Dawid Marut

Alien Rage – nowy trailer i oficjalna data premiery

Studio CI Games podało dziś oficjalną datę premiery Alien Rage, czyli ich najnowszego dzieła. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zapoznać się z tą produkcją przypominamy, że jest to first-person shooter w klimacie scence-fiction.

/ Andrzej Kała

Alien Rage – nowa galeria

Podczas E3 2013 nasze rodzime studio CI Games prezentowało nie tylko Lords of the Fallen ale również kosmiczną strzelaninę Alien Rage. Mogliśmy już zobaczyć pierwszy zwiastun prezentujący rozgrywkę, więc przyszła też pora na tradycyjną galerię.

/ Jakub Sadowski

Alien Rage – pierwsze wideo z rozgrywki prosto z E3 2013

Parcie przed siebie, przebijanie się przez kolejne hordy kosmitów, delektowanie się zniszczeniem dokonywanym za pomocą szerokiej gamy broni i kompletny brak zainteresowania fabułą. Słowem: zabawa w oldskulowym stylu. Tak właśnie wygląda rozgrywka w Alien Rage, produkcji studia CI Games, które opublikowało najnowszy zwiastun gry.

/ Andrzej Kała

Alien Rage – CI Games pokazało pierwszy teaser

CI Games pokazało właśnie pierwszy teaser Alien Rage – swojej nowej produkcji z gatunku FPS, która zostanie pokazana po raz pierwszy podczas tegorocznych targów E3 w Los Angeles. Premiera zaplanowana jest na 2013r a gra ma trafić poprzez cyfrową dystrybucję na PC, PS3 i Xbox360.