Playing Daily

Najświeższe informacje o grze

/ Sebastian Sieńczuk

Alien: Isolation – nowa galeria

W sieci pojawiły się nowe screeny z Alien: Isolation od brytyjskiego Creative Assembly. Po publikacji pierwszych materiałów, wierzymy, że dzięki temu projektowi, seria odzyska swoją wirtualną twarz po nieudanym Aliens: Colonial Marines. Nowa porcja screenów utrwala nas w wierze, że kolejny tytuł z uniwersum Obcego, będzie naprawdę udaną i ładną produkcją.

/ Andrzej Kała

Aliens: Colonial Marines sprzedało się o dziwo… nieźle

O ile wyniki sprzedaży Sniper: Ghost Warrior 2 nie są specjalnym zaskoczeniem, to nie można powiedzieć tego samo o sprzedaży Aliens: Colonial Marines. Według sprawozdania opublikowanego przez Segę, gra rozeszła się w 1.31mln egzemplarzy od momentu premiery.

/ Andrzej Kała

SEGA musi przyznać się do wprowadzania w błąd zwiastunami Aliens: Colonial Marines

Wydawać by się mogło, że SEGA będzie musiała się po prostu pogodzić z kiepskimi recenzjami Aliens: Colonial Marines, a gracze i tak się skuszą na zakup lub nie nęceni materiałami promocyjnymi. Gracze to jednak bestie, które nie lubią być nabijane w butelkę i użytkownik serwisu Reddit – „Superdave” złożył skargę na wydawcę gry w sprawie […]

/ Andrzej Kała

Aliens: Colonial Marines – demo vs. finalna wersja gry

Przeglądając oceny Aliens: Colonial Marines nie mogłem się nadziwić jakim cudem ta gra mogła wypaść aż tak słabo. Pamiętam przecież, że jarałem się pierwszymi zapowiedziami jak dziecko, więc… skąd ten zawód i dlaczego nie przypominam sobie żeby ta gra wyglądała aż tak słabo?

/ Andrzej Kała

Aliens: Colonial Marines – premierowy zwiastun

Dzisiejszy dzień zdominowany jest przez wieści związane z Aliens: Colonial Marines. W ramach odprężenia obejrzyjmy zatem premierowy zwiastun gry, który ostatecznie miałby przekonać nas do zakupu tej pozycji pomimo niezbyt wysokich ocen.

/ Andrzej Kała

Aliens: Colonial Marines – pojawiają się pierwsze recenzje i oceny

Dzisiaj wreszcie zaczęły pojawiać się pierwsze recenzje Aliens: Colonial Marines – kolejnego podejścia twórców gier do tematu obcych. Czy produkcja Gearbox Software będzie równie dobra jak legendarna już pierwsza odsłona Aliens vs. Predator czy podzieli los innych gier tego typu?

/ Andrzej Kała

Aliens: Colonial Marines otrzyma DLC i … Season Pass

Od kilku dni krążyły plotki na temat uwielbianej ostatnio przez twórców Przepustki Sieciowej znanej również jako Season Pass, choć w ostatnim czasie określenie Karnet nieco lepiej tu pasuje. Nie inaczej będzie w przypadku Aliens: Colonial Marines – SEGA już oficjalnie potwierdziła pierwsze dlc, a także zapowiedziała pojawienie się wspomnianego karnetu.

/ Andrzej Kała

Aliens: Colonial Marines trafiło do tłoczenia!

Studio Gearbox Software poinformowało, ze prace nad Aliens: Colonial Marines się zakończyły i gra trafiła już do tłoczenia. Nie musimy się więc obawiać obsuwy w kwestii obiecanej daty premiery.