Playing Daily

Najświeższe informacje o grze

/ Andrzej Kała

Alone in the Dark – pierwszy pełnoprawny zwiastun

Atari ogłosiło powrót marki Alone in the Dark pod postacią gry Alone in the Dark: Illumination. Do tej pory dowiedzieliśmy się co nieco na temat rozgrywki, ale dopiero nowy zwiastun prezentuje grę w akcji. Wygląda na to, że choć będzie mroczno i będą potwory, to sama gra będzie mocno nastawiona na akcję.

/ Andrzej Kała

Alone in the Dark: Illumination – pierwsza galeria

Atari opublikowało pierwszą porcję screenów i artworków prezentujących Alone in the Dark: Illumination. Stanowią one ciekawe uzupełnienie do pierwszego teasera gry, który zdradził na jej temat niewiele.

/ Andrzej Kała

Alone in the Dark: Illumination – krótki teaser i pierwsze informacje

Atari nie tylko pracuje nad wskrzeszeniem marki Haunted House, ale na tapecie ma również nową odsłonę serii Alone in the Dark. Dziś wreszcie poznaliśmy pierwsze szczegóły na temat tej produkcji i mamy okazję zobaczyć ją na krótkim teaserze. Przyznaję szczerze… nie tego się spodziewałem.

/ Andrzej Kała

Alone in the Dark: Illumination i Haunted House powrócą za sprawą Atari

Atari zapowiedziało właśnie dwa tytuły, które powrócą w nowych wersjach – Alone in the Dark oraz Haunted House, których premiera zaplanowana jest na jesień 2014r. Już niedługo, w trakcie targów PAX Prime, studio zamierza zaprezentować obie produkcje po raz pierwszy szerszej publiczności.