Playing Daily

Najświeższe informacje o grze

/ Piotr Szychowski

Everybody’s Gone to the Rapture – zbieramy wszystkie fakty

Gra Everybody’s Gone to the Rapture nie dostała jeszcze nawet konkretnej daty premiery, a perypetii z nią związanych już teraz starczyłoby na wcale niekrótki artykuł. Dlatego nie rozmieniając się na drobne, scalamy wszystkie konkrety i w zgrabnej formie podajemy wam na talerzu.

/ Piotr Szychowski

Amnesia: A Machine for Pigs – recenzja

Wczoraj oficjalną premierę miała Amnesia: A Machine for Pigs, sequel produkcji przez wielu nazywanej „najstraszniejszą grą wszechczasów”. Specjalnie dla was sprawdziliśmy, czy kontynuacja dorównuje pierwowzorowi zarówno pod względem klimatu, jak i wywoływanych emocji. Bądźcie wdzięczni, zadanie to nie należało do łatwych.

/ Andrzej Kała

Amnesia: A machine for pigs – nowy teaser z okazji Halloween

Z okazji Halloween studio Frictional Games pokazało nowy teaser Amnesia: A machine for pigs. Możemy na nim zobaczyć nowe wnętrza, które automatycznie wywołują ciarki, a także usłyszymy nowego potwora który zapewne będzie nas ganiał. Dla wielbicieli horrorów szykuje się pozycja obowiązkowa.

/ Adam Kubaszewski

Nowa gra twórców Amnesii

Niezależne studio Frictional Games, odpowiedzialne za znakomity horror Amnesia: The Dark Descent pracuje nad nową grą. Jak można było się spodziewać, produkcja będzie utrzymana w ściśle horrorowej konwencji, a akcję będziemy obserwować z perspektywy pierwszej osoby.