Playing Daily

Najświeższe informacje o grze

/ Jakub Sadowski

Angry Birds Star Wars – atak na konsole

Dotąd mogliśmy grać w Angry Birds Star Wars jedynie na platformach mobilnych. I jeszcze będzie tak dalej do 1 listopada, gdy gwiezdne ptaszyska trafią na PlayStation 3, Wii U, 3DS, Wii, PS Vita i Xbox 360. Konsolową przyszłość Angry Birds Star Wars zwiastuje świeżo opublikowany trailer.

/ Andrzej Kała

Angry Birds: Star Wars dostępne za darmo!

Studio Rovio Entertainment ogłosiło właśnie na oficjalnym Fanpage’u Angry Birds, że wersja Angry Birds: Star Wars właśnie „odrobinkę potaniała”. Jeśli więc przypadkiem jesteście zarówno fanami Gwiezdnych Wojen jak i wściekłych ptaków, to ciężko o lepszą okazję.

/ Andrzej Kała

Angry Birds: Star Wars – krótki zwiastun nowego epizodu

Rovio Mobile wypuściło zwiastun nowego zestawu poziomow do Angry Birds Star Wars. Wybierzemy się w nim razem z rozzłoszczonymi ptakami na mroźną planetę Hoth, która fanom sagi powinna być świetne znana. Sam zwiastun jest mocno humorystyczny i świetnie wykonany.

/ Ernest "zmyślony" Michalski

Angry Birds Star Wars – Recenzja

Gry o wkurzonych ptakach już dawno opanowały świat, odnosząc przy tym ogromny kasowy sukces, którego nikt nie był w stanie przewidzieć. Każda kolejna gra wnosi do uniwersum coś nowego, a fani jak zwykle sięgają do portfelów po pieniądze lub karty kredytowe i kupują kolejne odsłony. Czy Angry Birds w końcu znudzą się światu? Pewnie tak, […]

/ Andrzej Kała

Angry Birds Star Wars – premierowy zwiastun

Angry Birds Star Wars jest już dostępne, a wraz z grą studio Rovio opublikowało jeszcze jeden zwiastun utrzymany w klimacie Gwiezdnych Wojen. Gra zbiera niezłe oceny, więc fani nie powinni być zawiedzeni, natomiast jeśli zastanawiacie się nad cenami i linkami, to zapraszam do dalszej lektrury.

/ Andrzej Kała

Angry Birds: Star Wars – trzy nowe zwiastuny

Rovio opublikowało kilka nowych zwiastunów Angry Birds: Star Wars. Na pierwszym, publikowanym na początku tygodnia, zwiastunie mogliśmy zobaczyć jak wygląda rozgrywka z wykorzystaniem Luke’a Skywalkera oraz Księżniczki Lei. Na trzech nowych zwiastunach możemy zobaczyć kilka nowych postaci.

/ Andrzej Kała

Angry Birds: Star Wars – nowy zwiastun i odrobina rozgrywki

Do premiery Angry Birds: Star Wars pozostało raptem kilka dni, ale dzisiaj już Rovio ujawniło jak będzie wyglądała rozgrywka. Dodanie Gwiezdnych Wojen do mieszanki ptaków zostało wykonane w całkiem interesujący sposób i choć nadal nie przemawia to do mnie, to myślę że fani Star Wars nie powinni być szczególnie zawiedzeni.

/ Andrzej Kała

Angry Birds: Star Wars – pierwszy zwiastun

Rozzłoszczone Ptaki zaliczą wspólny występ z Gwiezdnymi Wojnami. Przy zderzeniu dwóch tak silnych marek nie ma wątpliwości że obie strony zgarną góry złota, choć powstaje pytanie – co na to zagorzali fani Star Wars?