Playing Daily

Najświeższe informacje o grze

/ Andrzej Kała

Anomaly 2 – w końcu jest oficjalna data premiery!

Według wcześniejszych zapowiedzi ekipy 11-bit Studios produkcja Anomaly 2 miała zawitać na konsolę PlayStation 4 jeszcze wiosną tego roku. Niestety planu nie udało się zrealizować, ale na szczęście w przyrodzie nic nie ginie. Po uporaniu się z przeciwnościami losu, developerzy podzielili się z nami nie tylko nowym zwiastunem ale również konkretną datą premiery.

/ Andrzej Kała

Anomaly 2 to kolejna polska produkcja, która trafi na PlayStation 4!

Anomaly 2 to świetnie wszystkim chyba znana produkcja z gatunku Tower Offense. Produkcja 11-bit Studios jak zapewne zauważyliście po samej nazwie gatunku (zakładając, że jakimś cudem nie graliście w ten tytuł) odrobinkę bawi się konwencją gier, w których budujemy wieżyczki broniące nas przed kolejnymi falami przeciwników.

/ Andrzej Kała

Anomaly 2 zmierza na urządzenia mobilne

Najnowsza produkcja 11 bit studios, którą posiadacze platform PC, Mac i Linux mogą cieszyć się już od 15.05.2013r. Jednak jeszcze w tym roku również posiadacze urządzeń mobilnych będą mogli spędzić długie godziny przy Anomaly 2. Autorzy zapowiedzieli bowiem wersję na iOS, Androida oraz BlackBerry jeszcze na jesień tego roku, a przy okazji pokazali nowiutki zwiastun.

/ Andrzej Kała

Anomaly 2 – premierowy zwiastun

Anomaly 2 miało dzisiaj swoją premierę, a więc tradycyjnie studio 11 Bit wypuściło premierowy zwiastun. Jeśli lubicie gry typu Tower Defense, to zdecydowanie powinniście przyjrzeć się bliżej tej pozycji. Gra już teraz zbiera świetne oceny, podobnie zresztą jak pierwsza część.

/ Andrzej Kała

Anomaly 2 – 11 Bit Studios zapowiedziało kontynuację swojego przeboju

Dzisiaj 11 Bit Studis w końcu podzieliło się informacjami na temat swojego nowego, tajemniczego projektu. Okazała się nim druga odsłona serii Anomaly – połączenie gatunków RTS i Tower Offense. Z tej okazji mamy nie tylko ładny zwiastun, ale również kilka pierwszych screenów.