Playing Daily

Najświeższe informacje o grze

/ Piotr Wasiak

Recenzja Assassin’s Creed Unity – nadrabiamy asasyńskie zaległości

Trochę czasu wolnego pod koniec listopada zaowocowało nie tylko wzrostem „kupki wstydu” w wyniku rozmaitych czarnopiątkowych czy cybermonday’owych promocji, ale też tym, że kilka tytułów udało się nadrobić. Jedną z gier, które wreszcie skończyłem, jest Assassin’s Creed Unity. Czemu tak późno, choć uważam się za fana Assassynów? O tym wewnątrz tekstu. Zapraszam dalej…

/ Andrzej Kała

Assassin’s Creed: Unity – premierowy zwiastun dodatku Dead Kings

Nie tylko Far Cry 4 doczeka się dziś premiery nowego dodatku. Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, również dziś pojawi się dodatek Dead Kings do Assassin’s Creed: Unity. Z tej okazji mamy również nowy zwiastun, w całości oparty o materiał wideo z rozgrywki.

/ Andrzej Kała

Jest piąta łatka do Assassin’s Creed: Unity poprawiająca m.in. czwartą łatkę…

Wygląda na to, że Assassin’s Creed Unity dopadła paczepcja* bowiem Ubisoft opublikował patch, który poprawia poprzedni patch, a przy okazji rozwiązuje także kilka problemów z samą grą. Dla przypomnienia – poprzedni patch zawierał błąd, przez który na konsoli Xbox One pobierała się ponownie cała gra, a nie tylko jej część.

/ Piotr Szychowski

Assassin’s Creed: Pojednanie – premiera książki

Oliver Bowden wśród graczy znany jest przede wszystkim ze swojej literackiej serii, która przenosi postacie i wydarzenia z gier Ubisoftu na karty powieści. Już jutro, nakładem wydawnictwa Insignis, w księgarniach ukaże się kolejna część sagi o asasynach, zatytułowana Pojednanie.

/ Andrzej Kała

Paryż znany z Assassin’s Creed: Unity i dzisiejszy na zdjęciach

Damien Hypolite, gracz uwielbiający serię Assassin’s Creed, postanowił wybrać się do Paryża w Assassin’s Creed: Unity, aby nieco pozwiedzać. Złapał i wydrukował kilka screenshotów, a następnie wybrał się do współczesnego Paryża i odwiedził dokładnie te same miejsca. Efekt końcowy wygląda imponująco!

/ Andrzej Kała

Ubisoft stara się zrekompensować zakup Assassin’s Creed: Unity

Jeśli kupiliście Assassin’s Creed: Unity, którego jakość delikatnie mówiąc odbiega od tego co rozumiemy pod pojęciem „skończonej gry”, to mam dla Was dobrą wiadomość – Ubisoft będzie starał się Wam zrekompensować zawód oferując całkowicie za darmo dodatek Dead Kings. Dla tych, którzy zdecydowali się na zakup Season Passa przygotowano jeszcze ciekawszą ofertę.

/ MasterRafalPL

Assassin’s Creed: Unity – unboxing edycji Notre Damme

Assassin’s Creed: Unity doczekało się kilku wersji specjalnych, wśród których znajduje się także prezentowana Notre Dame Edition. Jako, że edycja ta „wpadła w nasze ręce”, przygotowaliśmy dla Was unboxing prezentujący jej zawartość.

/ Andrzej Kała

Assassin’s Creed: Unity – reklama TV

Nowa reklama telewizyjna Assassin’s Creed: Unity zachęca nas do wzięcia udziału w jednym z najważniejszych wydarzeń w historii. Nie musimy jednak brać udziału sami – wraz z przyjaciółmi mamy okazję zmienić bieg historii i finał Wielkiej Rewolucji Francuskiej.

/ Andrzej Kała

Assassin’s Creed: Unity – premierowy zwiastun

Ubisoft zaprezentował oficjalny zwiastun premierowy Assassin’s Creed: Unity. Po raz pierwszy w historii serii pojawia się tryb kooperacji, który przy okazji staje się jednym z najmocniej promowanych elementów rozgrywki.

/ Jakub Sadowski

Assassin’s Creed: Unity – nowy zwiastun

Już 13 listopada na półkach sklepów wyląduje Assassin’s Creed: Unity. Dlatego warto sobie przypomnieć jakich nowości możemy oczekiwać po najświeższym Asasynie. Najlepiej w tym pomoże obejrzenie trwającego 7 minut trailera, który podsumowuje ważne elementy produkcji studia Ubisoft.

/ Andrzej Kała

Assassin’s Creed: Unity – kontrolowany wyciek rozgrywki

Do premiery Assassin’s Creed: Unity pozostał jeszcze tydzień, ale już „wyciekło” kilkanaście minut rozgrywki. Nie ma w niej spoilerów, bowiem głównie to bieganie po mieście bez celu, jednak można zauważyć kilka problemów jak doczytywanie szczegółów modeli przechodniów czy w ogóle obecny szeroko pop-in modeli.

/ Andrzej Kała

Assassin’s Creed: Unity – nowy, mocno zaskakujący zwiastun

W najnowszym zwiastunie Assassin’s Creed: Unity developerzy zdradzili pewną ciekawą (do tej pory) tajemnicę odnośnie tej gry. Aby nie psuć Wam zabawy nie wspomnę co to za niespodzianka – jeśli chcecie się przekonać, to zapraszam do obejrzenia zwiastuna, choć po jego obejrzeniu troszkę żałuję, że o tym wspomniano…