Playing Daily

Najświeższe informacje o grze

/ Andrzej Kała

Dreamfall Chapters – pierwszy zwiastun drugiego epizodu

Powoli zbliża się premiera drugiego epizodu Dreamfall Chapters zatytułowanego „Rebels”. Z tej okazji developerzy postanowili podzielić się jego pierwszym zwiastunem. Zapowiada się bardzo dobrze i obyśmy nie musieli na niego zbyt długo czekać…

/ Andrzej Kała

Dreamfall Chapters – nowa galeria screenów i grafik koncepcyjnych

Wczoraj mieliśmy okazję poznać oficjalną datę premiery pierwszego epizodu Dreamfall Chapters i przy okazji rzucić okiem na pamiętniki developerów. Dziś natomiast w ramach nowej galerii możemy nie tylko przyjrzeć się bliżej samej grze, ale także zobaczyć jak wyglądały niektóre grafiki koncepcyjne postaci i lokacji.

/ Andrzej Kała

Pierwszy epizod Dreamfall Chapters już w przyszłym miesiącu

Studio Red Thread Games podzieliło się w końcu oficjalną datą premiery pierwszego epizodu Dreamfall Chapters i na szczęście nie musimy na niego długo czekać. To nie koniec dobrych wiadomości, bowiem gra trafi również na konsolę PlayStation 4!

/ Andrzej Kała

Dreamfall Chapters – zwiastun pierwszego epizodu

Dreamfall Chapters, czyli kontynuacja kultowej gry przygodowej, ukaże się się w pięciu epizodach. Dziś twórcy zaprezentowali zwiastun pierwszego z nich, zatytułowanego Reborn. Będziemy w nim mieli okazję śledzić losy dwójki bohaterów – Zoe Castillo oraz Kiana Alvane, przemierzających trzy światy.

/ Andrzej Kała

Dreamfall: Chapters – 25 minut materiału wideo z rozgrywki

Pojawił się nowy materiał wideo prezentujący rozgrywkę z Dreamfall: Chapters. Developer ze studia Red Thread zaprezentował nam jeden z pierwszych etapów w grze – Friar’s Keep, gdzie nasz bohater oczekuje na wykonanie kary śmierci. Naszym zadaniem będzie jednak ucieczka z więzienia.

/ Piotr Szychowski

Draugen – nowa gra studia Red Thread Games

Okolice Halloween to dobry czas, żeby wypuszczać zapowiedzi gier. Szczególnie tych strasznych. Powyższą strategię przyjęli twórcy Dreamfall Chapters i ujawnili, nad jakim projektem pracują.

/ Andrzej Kała

Dreamfall Chapters otrzyma polski dubbing!

Dzięki współpracy Red Thread Games z CD Projektem będziemy mieli okazję usłyszeć postaci z gry Dreamfall Chapters przemawiające po polsku! To jednak dopiero początek dłuższej współpracy tych dwóch firm.

/ Andrzej Kała

Dreamfall Chapters – nowy, kapitalny zwiastun i data premiery

Zbiórka funduszy na Kickstarterze idzie wyśmienicie – już teraz w pełni sfinansowano produkcję Dreamfall Chapters, a do końca pozostały jeszcze cztery dni. Studio Red Thread Games uraczyło nas pierwszym zwiastunem tej produkcji, ale to nie wszystko – czas nadrobić też nieco zaległości.

/ Andrzej Kała

Dreamfall Chapters – kolejna odsłona The Longest Journey trafiła na Kickstartera

The Longest Journey to kapitalna przygodówka, której premiera odbyła się w 1999r. Druga odsłona serii pojawiła się aż siedem lat później i choć Dreamfall zebrało kilka batów za sterowanie, to warstwa fabularna nadal trzymała bardzo wysoki poziom. To czy ukaże się trzecia część serii zależy teraz w dużej mierze od fanów.