L.A. Noire – recenzja
Długo zwlekałem z napisaniem recenzji „L.A. Noire” gdyż nie jest to gra łatwa w ocenie. Z jednej strony wspaniała i genialna, ale z drugiej miejscami niedopracowana i potrafiąca się dłużyć. Jak więc to jest być detektywem w latach czterdziestych?