Playing Daily

Najświeższe informacje o grze

/ Piotr Wasiak

Life is Strange to słaba gra, ale z kilkoma pomysłami – recenzja

Jakiś czas temu wpadł mi w ręce kompletny pierwszy sezon gry Life is Strange składający się z pięciu epizodów. Wcześniej przechodziłem już epizod pierwszy, ale nie przypadł mi on szczególnie do gustu. Mając nadzieję jednak, że z czasem gra się rozkręci, postanowiłem dać jej szansę, zwłaszcza, że recenzje zbierała świetne. Przyjemność była jednak wątpliwa…

/ Andrzej Kała

Piąty odcinek Life is Strange doczekał się krótkiego teasera

Nadal z wypiekami na twarzy wyczekuję premiery ostatniego odcinka, bowiem już jakiś czas temu przestałem grać w Life is Strange „na bieżąco”. Na szczęście do premiery piątego epizodu zostało już niewiele czasu, a krótki teaser skutecznie mi go umilił.

/ Andrzej Kała

Life is Strange – zwiastun i data premiery czwartego odcinka

Studio Dontnod podzieliło się konkretną datą premiery i oficjalnym zwiastunem czwartego odcinka Life is Strange. Choć przyszło nam trochę czekać na jego premierę, to na szczęście odbędzie się ona jeszcze w tym miesiącu.

/ Andrzej Kała

Life is Strange – nowy zwiastun z okazji E3 2015

Nadal czekamy na czwarty odcinek Life is Strange, ale studio Dontnod nie zamierza pominąć takiej okazji jak E3 2015 i przypomina nam o swojej produkcji nowym zwiastunem. Jeśli do tej pory jeszcze nie słyszeliście o tym projekcie to nie tylko warto rzucić okiem na ten zwiastun, ale poważnie pomyśleć nad zakupem season passa.

/ Andrzej Kała

Life is Strange – trzeci odcinek doczekał się swojego zwiastuna

Już jutro premiera Wiedźmina 3, ale to nie jedyna pozycja jaka się ukaże tego dnia. Również studio Dontnod postanowiło zafundować swoim fanom nową porcję rozgrywki w postaci trzeciego epizodu Life is Strange. O fakcie tym studio przypomina właśnie publikując oficjalny zwiastun tego odcinka.

/ Andrzej Kała

Trzeci odcinek Life is Strange z datą premiery

Nowa, epizodyczna produkcja studia Dontnod doczekała się konkretnej daty premiery trzeciego odcinka. Jeśli więc jesteście ciekawi dalszych przygód Max i Chloe, to wystarczy poczekać do przyszłego tygodnia!

/ Andrzej Kała

Drugi odcinek Life is Strange pojawi się w przyszłym tygodniu

W końcu pojawiła się konkretna data premiery drugiego epizodu Life is Strange. Tym bardziej jest to dobra wiadomość, że dalsze przygody naszej bohaterki poznamy już w przyszłym tygodniu! Informacja ta została zamieszczona na oficjalnym Twitterze Life is Strange.

/ Andrzej Kała

Life is Strange: Episode 1 – recenzja [PS4]

Max Caulfield po pięciu latach nieobecności powraca do swojego rodzinnego miasteczka Arcadia Bay, aby pobierać naukę w najlepszej szkole fotografii w kraju. Tam również spotyka swoją najlepszą przyjaciółkę z młodych lat – Chloe, która w trakcie tej nieobecności mocno się zmieniła. W tym samym czasie Max zaczyna mieć dziwne wizje, przy okazji których odkrywa również, […]

/ Andrzej Kała

Life is Strange – premierowy zwiastun pierwszego epizodu

Już dziś premiera pierwszego epizodu nowej produkcji studia Dontnod – Life is Strange. Ciekawie zapowiadająca się fabuła i manipulacja czasem to smaczne połączenie, więc będzie trzeba spróbować tej produkcji.

/ Andrzej Kała

Life is Strange – trzeci, ostatni odcinek pamiętników twórców

Trzeci, a zarazem ostatni odcinek pamiętników developerów Life is Strange jest w pełni poświęcony tworzeniu świata gry – Arcadia Bay. To uwzględnia m.in. takie elementy jak prezentację licencjonowanego soundtracku, aktorów podkładających głosy czy działu kreacji odpowiedzialnego za charakterystyczną stylistykę gry.

/ Andrzej Kała

Life is Strange – pierwsze 20 minut rozgrywki

Do premiery pierwszego epizodu Life is Strange pozostało jeszcze trochę czasu, ale już teraz mamy okazję rzucić okiem na pierwsze 20 minut rozgrywki. Już samo wprowadzenie zapowiada się ciekawie i mam tylko nadzieję, że nasze wybory będą miały faktyczny wpływ na zakończenie.