Playing Daily

Najświeższe informacje o grze

/ Andrzej Kała

Mass Effect: Andromeda – 17 minut czystej rozgrywki

Pojawił się nowy materiał wideo prezentujący wreszcie czystą rozgrywkę z Mass Effect: Andromeda. W ciągu 17 minut mamy okazję prześledzić jedną z misji na jakie będzie nam dane się wybrać.

/ Andrzej Kała

Mass Effect: Andromeda – nowy materiał wideo skupia się na postaciach

W zeszłym tygodniu EA opublikowało materiał wideo skupiający się na systemie walki w Mass Effect: Andromeda. Tym razem cała uwaga została poświęcona zarówno naszemu protagoniście jak i jego towarzyszom. Czas przyjrzeć się bliżej umiejętnościom, profilom oraz naszym kompanom.

/ Andrzej Kała

Mass Effect: Andromeda – prezentacja systemu walki

Electronic Arts przygotowało nową serię materiałów wideo, w których będą prezentowane kolejne aspekty rozgrywki z Mass Effect: Andromeda. Na pierwszy ogień idzie coś, co nurtuje fanów już od dawna – system walki.

/ Andrzej Kała

Nowy, filmowy zwiastun Mass Effect: Andromeda

Mieliśmy okazję zobaczyć ostatnio materiały wideo prezentujące rozgrywkę z Mass Effect: Andromeda. Dziś przyszła kolej na filmowy zwiastun skupiający się w całości na nowym przeciwniku, konflikcie i odkrywający nieco kart odnośnie naszego protagonisty.

/ Andrzej Kała

Nowy gameplay z Mass Effect Andromeda

BioWare dotrzymało obietnicy i zaprezentowało nowy materiał wideo prezentujący rozgrywkę z Mass Effect: Andromeda. Choć trwa on tylko pięć minut, to znalazło się w nim mnóstwo odpowiedzi na tłoczące się w głowie pytania od czasu pierwszej zapowiedzi.

/ Andrzej Kała

Mass Effect: Andromeda – nowy zwiastun z okazji N7 Day!

Dziś wielkie święto wszystkich fanów Mass Effect, czyli N7 Day! Nie mogło się więc odbyć bez uczczenia go ze strony EA i BioWare. Cóż więc lepiej nadaje się do świętowania tego wyjątkowego dnia niż nowy zwiastun Mass Effect: Andromeda!

/ Andrzej Kała

Dołączcie do inicjatywy Andromeda

Najnowszy zwiastun Mass Effect: Andromeda jest jednocześnie reklamą, zachęcającą nas do dołączenia do inicjatywy Andromeda, zajmującej się badaniem kosmosu i podróżami międzygalaktycznymi.

/ Piotr Wasiak

Będzie więcej Mass Effecta niż tylko Andromeda!

Zaplanowany na wiosnę przyszłego roku Mass Effect Andromeda jest elementem większego uniwersum. Wydawnictwo Titan pracuje nad czterema książkami rozwijającymi wątki z nadchodzącej gry BioWare.

/ Piotr Wasiak

Mass Effect: Andromeda bez wczytywania zapisów gry z poprzednich części

Jednym z największych rozczarowań tegorocznej konferencji EA Play, poza brakiem większej liczby informacji na temat gier spod znaku Star Wars, było liche pokazanie nadchodzącego Mass Effect Andromeda. Czyżbyśmy więcej mieli dowiedzieć na Gamescomie? BioWare zabiera głos i uspokaja wszystkich fanów serii Mass Effect.

/ Piotr Wasiak

Mass Effect Andromeda – mamy trochę ploteczek!

Zdecydowanie w tej chwili mamy w co grać. Liczne premiery przed świętami dokładnie wypchały nasz (i pewnie Wasz) czas. Niemniej nigdy nie jest za późno na odrobinę ploteczek, zwłaszcza o tak oczekiwanej grze jak Mass Effect: Andromeda.