Playing Daily

Najświeższe informacje o grze

/ Andrzej Kała

Persona 5 trafi w przyszłym roku także do Europy!

Do dziś nie było wiadomo kiedy Persona 5 ukaże się na naszym rynku ani czy w ogóle Atlus zamierza uraczyć nas piątą odsłoną serii. Wszelkie wątpliwości jednak zostały rozwiane i podobie jak Amerykanie będziemy mogli cieszyć się grą w przyszłym roku.

/ Andrzej Kała

Persona 5 – pierwsze 18 minut rozgrywki

Dziś fani serii Persona mają swój dzień. Nie tylko mogliśmy zobaczyć prawie 20 minut nowego materiału wideo z rozgrywki, ale dane nam jest zobaczyć jeszcze kolejne 18 minut, tym razem prezentujących początek gry!

/ Andrzej Kała

Persona 5 – nowy zwiastun prosto z E3 2016

Do tej pory niestety zwiastuny z Persony 5, choć cieszyły oko, były niestety w języku japońskim. Nowy zwiastun co prawda również ścieżkę audio ma japońską, ale Atlus USA zafundował angielskie napisy, abyśmy wreszcie mieli okazję poznać nieco bliżej fabułę tej odsłony.

/ Andrzej Kała

Persona 5 – oficjalna data premiery i nowy zwiastun

Atlus podzielił się w końcu oficjalną datą premiery Persony 5, a wraz z tą wiadomością opublikował świeżutki zwiastun, w którym znalazło się także sporo materiału z rozgrywki. Niestety jest pewien haczyk – data premiery dotyczy wyłącznie rynku azjatyckiego.

/ Andrzej Kała

Persona 5 pojawi się dopiero w przyszłym roku, ale jest nowy zwiastun

Z okazji Tokyo Game Show pojawił się nowy, kapitalny zwiastun Persony 5 – jednej z tych gier, co do których nie mam wątpliwości, że wciągnie mnie na dziesiątki godzin. Niestety zwiastun też zawiera pewną nieco złą informację – gra pojawi się prawdopodobnie dopiero w 2016 roku.

/ Andrzej Kała

Persona 5 – nowa galeria

Studio Atlus podzieliło się całkiem sporą porcją nowych ujęć z Persona 5, które może nie pokazują nic nowego, ale po raz pierwszy mamy okazję nacieszyć oczy grafikami w wysokiej rozdzielczości.

/ Andrzej Kała

Nowy zwiastun Persony 5 prezentuje nieco rozgrywki!

Studio Atlus opublikowało nowy zwiastun jednej z najbardziej przeze mnie wyczekiwanych gier – Persona 5. Choć nie jest to materiał w języku angielskim, to przynajmniej mamy okazję zobaczyć nieco urywków prezentujących rozgrywkę, w tym także walkę!

/ Andrzej Kała

Persona 5 otrzymała nowy zwiastun

Pod koniec zeszłego roku Atlus zapowiedział Personę 5 na PlayStation 3. Podczas konferencji prasowej Sony zakomunikowano jednak, że gra trafi również na PlayStation 4!

/ Andrzej Kała

Persona 5 nadchodzi?

Firma Index Corporation, będąca właścicielem Atlusa obecnie ma spore problemy finansowe. Podobno obecnie firma jest zadłużona na ponad 200 milionów dolarów, a prezes Ochiai Yoshimi planuje odejście ze stanowiska. To jednak nie przeszkodziło firmie zarejestrować domeny Persona5.jp w dniu 25.06.2013r.