Playing Daily

Najświeższe informacje o grze

/ Andrzej Kała

PlayStation Plus – Marzec 2017

Sony ponownie zwlekało z oficjalną prezentacją oferty PlayStation Plus na kolejny miesiąc. Na szczęście już poznaliśmy listę gier jakie pojawią się w marcu, ale to kolejny miesiąc kiedy oferta Games with Gold jest po prostu ciekawsza.

/ Andrzej Kała

Severed zawitało na platformie iOS!

Studio Drinkbox opublikowało swoje najnowsze dzieło na kolejnej mobilnej platformie – iOS. Już na konsolce PS Vita w tytuł ten grało się świetnie, więc tym bardziej Severed sprawdzi się na nowej platformie.

/ Andrzej Kała

Severed – recenzja [PS Vita]

Studio Drinkbox już przy okazji Guacamelee! udowodniło, że ich produkcji nie należy oceniać zbyt pochopnie. Ta sama sytuacja ma miejsce w przypadku Severed, która szybko okazuje się rozbudowaną produkcją jedynie opartą o prosty fundament.

/ Andrzej Kała

Severed z nowym zwiastunem i datą premiery

Studio Drinkbox nie idzie śladem większych firm i nie zapomina o przenośnej konsolce Sony. Jeszcze w tym miesiącu na platformę PS Vita pojawi się Severed, najnowsza produkcja twórców Guacamelee!

/ Andrzej Kała

Severed – nowa produkcja twórców świetnego Guacamelee

Ostatnia produkcja Drinkbox Studios, czyli Guacamalee delikatnie mówiąc pochłonęła mnie bez reszty. Oprócz jednak tworzenia jeszcze bardziej wypasionej wersji gry o luczadorach, studio zaprezentowało właśnie nowy projekt – Severed, w ktorym będziemy mieli okazję przerobić oponentów na szaszłyki.