Playing Daily

Najświeższe informacje o grze

/ Andrzej Kała

Sniper: Ghost Warrior 3 – 15 minut rozgrywki z nowej misji

Czas na kolejną misję ze Sniper: Ghost Warrior 3, która tym razem będzie rozgrywała się w nocy. Zmienne pory dnia i warunki pogodowe to mocny atut tej produkcji, który znacząco wpływa na przygotowania i prowadzenie działań w trakcie misji.

/ Andrzej Kała

CI Games przypomina o Sniper: Ghost Warrior 3 nowym zwiastunem

Od zeszłego roku słuch po Sniper: Ghost Warrior 3 zaginął, a CI Games nie wyrywało się zbytnio z prezentowaniem nowych materiałów na temat tej produkcji. Na szczęście projekt nie zaginął w akcji i póki co nie zmienił daty premiery. Otrzymał za to zupełnie nowy zwiastun.

/ Piotr Wasiak

A co Polskiego w 2016 roku?

Witajcie w nowym roku! Wierzymy, że 2016 rok to na pewno nie będzie gorszy w branży gier niż rok który niedawno się skończył. O najgorętszych premierach w roku który się właśnie zaczął jeszcze napiszemy obszerną informację, niemniej 2016 rok przyniesie kilka polskich gier. Zobaczmy co tam najciekawszego…

/ Piotr Wasiak

Sniper: Ghost Warrior 3 z muzyką…

CI Games nadal rozwija swoją serię gier o przygodach dzielnego Snajpera. Pomimo tego, że część druga gry dostała u nas raczej miażdżąco negatywną ocenę, to Sniper: Ghost Warrior 3 jest już w produkcji.