Asset 3

Starcraft 2: Heart of the Swarm

Najświeższe informacje o grze

Sons of Starcraft – pierwszy odcinek dokumentu jest już dostępny

Sons of Starcraft to ciekawy dokument, który został sfinansowany poprzez serwis Kickstarter, którego autorzy chcą pokazać „od środka” jak wygląda życie wokół sceny esportowej, a konkretnie – życie w Korei skupione wokół sceny StarCraft 2. Tytułowi Synowie Starcrafta to dwójka najbardziej znanych i uwielbianych przez tłumy casterów – Dan ‘Artosis’ Stemkoski oraz Nick ‘Tasteless’ Plott.

Andrzej Kała / 19.11.2013

czytaj dalej

Starcrafts – czas na dziesiąty odcinek drugiego sezonu – Nucleared

W Sieci właśnie pojawił się dziesiąty odcinek drugiego sezonu Starcrafts. Bohaterem najnowszego epizodu produkcji Carbot Animations jest Ghost – przedstawiciel skrytobójczej jednostki Terranów. Jak zwykle w Starcrafts, w dziesiątym odcinku nie brakuje humoru z najwyższej półki! Przekonajcie się sami! Pamiętajcie, aby pod wpisem koniecznie zostawić komentarz czy się Wam podobało:)!

Paweł Piekart aka Krugero_San / 13.07.2013

czytaj dalej

Starcrafts – czas na dziewiąty odcinek drugiego sezonu – Undermine the Overmind

W Sieci pojawił się dziewiąty odcinek drugiego sezonu Starcrafts. O ile w poprzednim odcinku, o którym donosiliśmy wczoraj, zawiało grozą, tak w swojej najnowszej animacji chłopaki z Carbot Animations przygotowali dla nas beczkę śmiechu. Tym razem będziemy świadkami „waśni”:) pomiędzy Zergami, a Protosami, w której pierwsze skrzypce gra Dark Templar – przedstawiciel kultowej i megaprzekozackiej […]

Paweł Piekart aka Krugero_San / 7.07.2013

czytaj dalej