Playing Daily

Najświeższe informacje o grze

/ Andrzej Kała

Miniony rok był niezwykle udany dla miłośników gier FPS

Rok 2016 to piękny okres dla wszystkich fanów gier z gatunku FPS. W tym roku bowiem mamy tak dużą różnorodność przedstawicieli tego gatunku, że każdy znajdzie tytuł dla siebie i wsiąknie w niego na dziesiątki godzin. Najbardziej cieszy jednak fakt, że każdy z tych tytułów jest wyjątkowy i oferuje na tyle odmienną kampanię dla jednego […]

/ Piotr Wasiak

Titanfall 2 – teraz EA ma swojego CoD. Recenzja.

W tym roku Electronic Arts idzie jak burza. Nie dość, że wydaje świetnego Battlefielda 1 (którego recenzję już opublikowaliśmy), to jeszcze na chwilę przed premierą swojego największego konkurenta, czyli Call of Duty od Activision wypuszcza drugą strzelankę – Titanfall 2. Czy jest równie dobra jak BF1? Zobaczmy!

/ Andrzej Kała

Najnowszy zwiastun Titanfall 2 dotyczy kampanii dla jednego gracza

W kampanii, która pojawi się w Titanfall 2 wcielimy się w postać Jacka Coopera, żołnierza marzącego o zostaniu Pilotem, a towarzyszyć nam będzie Tytan klasy Vanguard, BT-7274. Nowy zwiastun skupia się na ich historii i jest świetną zapowiedzią tego, co nas czeka.

/ Andrzej Kała

Nowy, widowiskowy zwiastun Titanfall 2

Sercem Titanfall 2 i przedstawionego w nim konfliktu są piloci, którzy potrafią dokonywać cudów z dostępnym arsenałem. To prawdziwe maszyny bojowe, o kilka klas wyżej niż przeciętny żołnierz i to właśnie na nich skupia się nowy zwiastun.

/ Andrzej Kała

Titanfall 2 – nowy zwiastun skupia się na pilotach

Mieliśmy okazję już poznać bliżej dostępne w grze Tytany, a także dowiedzieć się jak będzie prezentował się system personalizacji pilotów i Tytanów. Dziś natomiast rzucimy okiem na rozgrywkę oczami samych pilotów.

/ Andrzej Kała

Titanfall 2 – prezentacja sześciu nowych Tytanów

Najnowszy zwiastun Titanfall 2 to prezentacja sześciu zupełnie nowych Tytanów, które pojawią się w drugiej odsłonie serii. Każdy z nich nie tylko wygląda wyjątkowo, ale posiada także indywidualny zestaw specjalnych umiejętności.

/ Piotr Wasiak

Kolejne testy Titanfalla

W nadchodzący weekend, 26-28 sierpnia, gracze będą mogli ponownie pobawić w wersję testową gry Titanfall 2. Udostępniona zostanie nowa mapa, a także nowe poziomy postaci i nowe bronie.