Playing Daily

Najświeższe informacje o grze

/ Andrzej Kała

Ghost Recon: Wildlands – recenzja

W najnowszej odsłonie serii Tom Clancy’s Ghost Recon, Ubisoft postawił na gigantyczny, otwarty świat, wrzucając graczy znających serio na szerokie wody sandboxów. Zmiana ta przynosi ze sobą jednak zarówno wszystkie zalety jak i wady takiego podejścia.

/ Andrzej Kała

Pamiętniki z Boliwii – cz. 1

Kiedy nawet drobne promienie słońca widoczne za oknem nie są w stanie przegonić zimowej szarugi, nie pozostaje nic innego jak szybki wypad do cieplejszych krajów aby nieco podładować organizm witaminą D. Trudno też o lepszą okazję na taki wypad niż Ghost Recon: Wildlands! Witajcie w „Pamiętnikach z Boliwii”.

/ Andrzej Kała

Wrażenia z zamkniętej bety Ghost Recon: Wildlands

W trakcie ubiegłego weekendu odbyły się zamknięte beta testy jednej z najbardziej wyczekiwanych przeze mnie gier w tym roku – Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands. Czas zatem odpowiedzieć na pytanie czy próbny wypad do Boliwii aby skopać kilka kartelowych tyłków był udany, czy raczej wzbudził więcej wątpliwości?

/ Andrzej Kała

Co się działo na T-Mobile Warsaw Games Week 2016

W miniony weekend, w Warszawie, na terenie hal EXPO XXI, odbyła się po raz drugi impreza T-Mobile Warsaw Games Week. Tegoroczna edycja przyciągnęła ponad 24 tysiące osób, z których każda miała okazję zapoznać się z nowościami zarówno z rynku gier jak i technologii.

/ Andrzej Kała

Tom Clancy’s: Ghost Recon – Wildlands zapowiada się rewelacyjnie!

Na targach E3 2015, nie zabrakło także nowej odsłony serii Tom Clancy’s Ghost Recon, która tym razem otrzymała podtytuł Wildlands. Patrząc na pierwszy, nieco przydługawy zwiastun z elementami rozgrywki muszę powiedzieć, że jestem oficjalnie mega podjarany tym tytułem!