Gotham City Impostors – ja wiem, że można.. ale po co?
„Gotham City Impostors” jest jedną z tych gier, których sensu powstania nie jestem w stanie ogarnąć. Zapewne gdzieś ktoś doszedł do wniosków, że mnóstwo fanów się na to skusi, ale czy wydawanie tej produkcji ma sens?