40 minut materiału wideo z „Guild Wars 2”
Z odbywających się w zeszłym tygodniu targów EuroGamer Expo wyciekło ponad 40 minut materiału wideo przedstawiającego rozgrywkę z „Guild Wars 2”.
Z odbywających się w zeszłym tygodniu targów EuroGamer Expo wyciekło ponad 40 minut materiału wideo przedstawiającego rozgrywkę z „Guild Wars 2”.
Jeden z uczestników beta testów „Diablo III” nagrał swoje zmagania z tym tytułem minuta po minucie. Jego postać to mag, natomiast jego towarzysz to barbarzyńca.
Najwyraźniej nie tylko Ubisoft przy okazji „Driver: San Francisco” będzie wymagał stałego połączenia z internetem nawet podczas gry solo. Rob Prado z Blizzarda poinformował, że do gry w „Diablo III” również będzie wymagane połączenie z internetem. Jaki z tego jest zysk dla nas?
Wygląda na to, że Blizzard niejako zalegalizuje handel przedmiotami w „Diablo III”. Nie od dziś wiadomo, że handel przedmiotami to całkiem opłacalne przedsięwzięcie, aczkolwiek wymiana gotówki odbywa się poza ekosystemem gry, co wiąże się niestety z dużym ryzykiem.
Na to wygląda, jeśli oczywiście można wierzyć w słowa które padły z ust Michaela Morhaime.
Ponad miesiąc temu pisałem na temat pewnej produkcji ze stajni Gameloft o nazwie „Order & Chaos online”. MMO, które jest wizualnie bardzo zbliżone do produkcji Blizzarda – „World of Warcraft”. Pojawiło się właśnie nowe wideo promocyjne, na którym możemy zobaczyć jak będzie się prezentować sama rozgrywka.
W zasadzie poza poniższym zwiastunem brak jest jakichkolwiek informacji na temat samej gry, no może poza tym że będzie to MMO i jest tworzone przez Gameloft. Wygląda trochę jak „World of Warcraft”, co może przeszkadzać ale przecież Blizzard nie planuje wprowadzić WoW na urządzenia przenośne, więc nie ma co się czepiać.
Temat wypuszczenia Diablo III na konsole pojawiał się wielokrotnie w wywiadach z ludźmi z Blizzard, jednak za każdym razem odpowiedź była taka sama – „nie planujemy wypuszczenia Diablo III na konsole”. Jakiś czas temu jednak podczas jednego z wywiadów odpowiedź była nieco bardziej zagadkowa – „Diablo byłoby najprostszą marką do przeniesienia na rynek konsolowy, jeśli […]