Asset 3

Okres suszy przed świetami?

Andrzej Kała / 29.11.2010
komentarze: 0

W tym roku mamy do czynienia z bardzo dziwnym zjawiskiem – w zasadzie nie ma żadnych premier w okresie gwiazdkowym, który zawsze był postrzegany jako ten najbardziej lukratywny. Co za tym idzie – w zasadzie brak jest jakichkolwiek sensownych newsów o których warto by napisać (chyba że kogoś mocno jara koleś, który obrączką zniszczył telewizor podczas gry z użyciem Kinecta). W zasadzie czekam jedynie na DLC do Battlefield: Bad Company 2 w postaci nowego map packa i pełnego dodatku – Vietnam.

Taki okres suszy ma jednak i swoje zalety. Z okazji „black friday” na Amazon udało mi się upolować cztery gry, a w zasadzie trzy gry + dodatek, na które czaiłem się od jakiegoś czasu – Fallout 3 (Game of the year edition), Fallout: New Vegas, Castlevania: Lords of Shadow oraz dodatek do gry Dragon Age: Origins – The Beginning. Jeśli do tej listy dołożę gry, które akutalnie leżą i czekają na swoją kolej i włączę urlop to wygląda na to, że wreszcie będę mógł nadrobić trochę zaległości. Mam jeszcze cichą nadzieję dostać w swoje łapki Assassin’s Creed: Brotherhood, ale martwi mnie trochę informacja od Oskara, gdyż okazuje się, że znalezienie kompletu do gry w trybie multi jest sporym problemem.

Ostatnimi czasy właśnie ze względu na skąpą ilość rozsądnych newsów nie miałem o czym pisać „na szybko”, a recenzje można pisać dopiero po dłuższym zapoznaniu, co wymaga czasu. Niemniej jednak – dzisiaj mała rekompensata:

Trzy recenzje, ale jak wspomniałem na FB – to jeszcze nie koniec. Przedarłem się również przez kilka tytułów na iPhonie, więc niedługo kolejne materiały.