Asset 3

Demo „Mass Effect 3” już w styczniu!

Andrzej Kała / 21.10.2011
komentarze: 0

BioWare przy pomocy Twittera ogłosiło, że już w styczniu będziemy mogli nieco rozruszać kości Sheparda przed właściwą walką o ocalenie Galaktyki.

Co będziemy mogli przetestować za pomocą tej wersji demonstracyjnej? Oprócz trybu singleplayer będzie ono zawierało również pojawiający się pierwszy raz w „Mass Effect 3tryb multiplayer. Bliższych szczegółów póki co jeszcze nie ma, ale czy faktycznie potrzebna jest dodatkowa motywacja? Ja już zacieram ręce.

Poniżej możecie przeczytać oficjalny wpis pochodzący z Twittera Mass Effect.

We’ll have a pre-release #ME3 demo in January 2012! There will be a single player and multiplayer section, so get excited for the New Year!

To jednak nie wszystko! Jeśli zakupicie nową kopię „Battlefield 3” i aktywujecie Online Pass – automatycznie Wasze konto EA otrzyma wcześniejszy dostęp do wersji demonstracyjnej „Mass Effect 3”. Co należy rozumieć przez wcześniejszy dostęp? Tego dowiemy się pod koniec listopada – wtedy również zostanie podana dokładna premiery wersji demonstracyjnej.

Oczywiście zakup „Battlefield 3” to nie jedyny sposób na uzyskanie wcześniejszego dostępu. BioWare zdaje sobie sprawę, że nie wszyscy fani serii mogą mieć ochotę na zakup produkcji DICE, więc pod koniec listopada/na początku grudnia zostanie ogłoszny jeszcze jeden sposób na uzyskanie wcześniejszego dostępu bez konieczności dokonywania jakiegokolwiek zakupu.

Temat ten możecie śledzić na oficjalnym forum BioWare.

EA, BioWare i DICE zaliczyli strzał w dziesiątkę zarówno w kwestii promocji „Battlefield 3” jak i „Mass Effect 3„.