Asset 3

Felicia Day ma okazję zagrać jako Felicia Day w „Dragon Age II”

Andrzej Kała / 30.11.2011
komentarze: 0

Felicia Day to osoba już bardzo dobrze znana fanom serii „Dragon Age” choćby z powodu serialu „Dragon Age: Redemption” czy dodatku do „Dragon Age II” – „Mark of the Assassin„. Okazuje się jednak, że jest coś czego Felicia jeszcze nie miała okazji zrobić…

Mianowicie nie było jej dane zagrać w dodatek „Mark of the Assassin„. Pora więc nadrobić zaległości, a przy okazji możemy przez cały czas oglądać samą Felicię. Przyznam, że rozbawiła mnie i to bardzo, szczególnie ogromnym dystansem do samego procesu zakupu i pobrania dodatku. Najlepszy tekst z całego materiału

I haven’t actually played with myself

No co, nawet Felicia się zaśmiała 🙂