Final Fantasy X i Final Fantasy X-2 doczekają się odświeżonych wersji w HD
Od dłuższego czasu już fani serii Final Fantasy śledzili z przyspieszonym biciem serca wszystkie ploteczki na temat odświeżonej wersji Final Fantasy X i Final Fantasy X-2. W końcu ploteczki te zostały oficjalnie potwierdzone przez Square Enix w towarzystwie obszernej galerii i pierwszego zwiastuna.
Przygotowywane wersje opierane są na wydaniach międzynarodowych, które w przeciwieństwie do wydań europejskich posiadają o wiele bogatszą zawartość. Premiera jeszcze w tym roku, a gry mają ukazać się zarówno na PS3 jak i PS Vita. W przypadku tej pierwszej platformy obie gry zmieszczą się na jednej płycie Blu-Ray, natomiast posiadacze konsol przenośnych będą musieli kupić je osobno.
Tych, którzy zastanwiają się jaka będzie różnica pomiędzy poprzednią wersją a odświeżoną zapraszam do zapoznania się z poniższymi dwoma screenami.
Pora zatem zapoznać się z pierwszym zwiastunem odświeżonych wersji. Natomiast nieco niżej znajdziecie obszerną galerię screenów.
http://www.youtube.com/watch?v=85uwJr5M2n0












