Asset 3

Call of Duty: Black Ops 2 – ostatni dodatek nosi nazwę Apocalypse

Andrzej Kała / 10.08.2013
komentarze: 0

Call of Duty: Black Ops 2

Activision zapowiedziało ostatni dodatek do Call of Duty: Black Ops 2, który pojawi się w ramach Season Pass. Tak jak poprzednie dodatki, również i ten pojawi się najpierw na Xbox36027.08.2013r. i będzie zawierał cztery nowe mapy do rozgrywek wieloosobowych oraz dodatek dla trybu zombie – Origins.

Wspomniane cztery mapy w zestawie to:

POD

Call of Duty: Black Ops 2

W latach 70 pewna społeczność mieszkała w budynkach na kształt kokonów, na jednym z klifów w Tajwanie. Teraz to opuszczone miejsce stało się polem wielu zaciętych pojedynków.

FROST

Call of Duty: Black Ops 2

W tym małym, europejskim mieście świeży śniego sptyka się z prochem strzelniczym. Lokacja podzielona jest na dwie części zamarzniętym kanałem, połączone tylko jednym mostem.

TAKEOFF

Call of Duty: Black Ops 2

Fani, którym bliska jest mapa Stadium z dodatku First Strike do Call of Duty: Black Ops, powinni poczuć się od razu jak w domu na mapie Takeoff. Położony na środku Pacyfiku kosmodrom to miejsce oferujące mnóstwo ciasnych korytarzy dla osób preferujących walkę w zwarciu.

DIG

Call of Duty: Black Ops 2

Mapa ta jest adaptacją jednej z ulubionych map graczy prosto z Call of Duty: World at WarCourtyard. Dwa połączone ze sobą miejsca wykopalisk archeologicznych nawiązują do klasyka dwoma wąskimi gardłami łączącymi szeroką, otwartą przestrzeń.

ORIGINS

Oprócz powyższych czterech map dodatek Apocalypse wprowadza również nową rozgrywkę z zombie – Origins. Rozgrywka toczyć się będzie we Francji, w czasach Pierwszej Wojny Światowej, gdzie spotkamy starych znajomych – Tanka, Nikolaia, Takeo i Roctofena a także gigantyczne hordy zombie.

W trybie tym gracze będą mieli okazję poznać początki historii wraz z grupą znajomych żołnierzy, używając charakterystycznego dla tej epoki arsenału. Nie obejdzie się także bez zupełnie nowych power-upów, a to zaledwie mały przedsmak.

http://www.youtube.com/watch?v=sEOE_Y8zx-8

Premiera dodatku na Xbox360 zaplanowana jest na 27.08.2013r. Na pozostałych platformach (PC i PS3) pojawi się nieco później.

Call of Duty: Black Ops 2