Asset 3

Rockstar pracuje nad kolejną odsłoną Red Dead?

Andrzej Kała / 19.10.2013
komentarze: 0

Fani Red Dead Redemption już od lat proszą Rockstar Games o kontynuację, ale póki co studio kompletnie ignorowało te prośby pracując (jak się okazało później) nad Grand Theft Auto V. Teraz jednak pojawia się pewne światełko w tunelu – w CV jednego z pracowników studia znalazł się zagadkowy wpis.

Otoż Doron Feinstein, który pracuje w Rockstar Games na stanowisku Senior Graphics Engineer, umieścił w swoim CV wpis według którego obecnie pracuje nad kolejną wersję znanej marki.

Red Dead Redemption

Pierwsza myśl jaka przychodzi do głowy to Red Dead faktycznie się marką i zobaczymy jej kolejne odsłony. W lipcu tego roku, w trakcie rozmowy z inwestorami, CEO Take-Two – Strauss Zelnick powiedział, że firma będzie starała się każdą posiadaną markę zamienić w serię, a więc w teorii powinniśmy zobaczyć kolejne odsłony Red Dead.

Bully

Pozostaje jednak jeszcze pewna gra, która ukazała się parę lat temu ale jest jakby bardziej zapomniana – Bully: Scholarship Edition. Choć nie słyszymy głosów błagających o powrót tej serii aż tak często, to jednak Dan Houser ze studia Rockstar Games nadal marzy o stworzeniu kolejnej odsłony tej gry.

Powinniśmy się jednak już przyzwyczaić do tego, że studio Rockstar Games nie zapowiada nowej gry dopóki nie ma czego pokazać. Zatem pozostaje nam teraz wyłącznie uzbroić się w cierpliwość i czekać…

A Wy? Który tytuł chcielibyście zobaczyć w nowej odsłonie? 🙂