Asset 3

Mass Effect 4 – czyżby produkcja była już grywalna?

Piotr Szychowski / 19.12.2013
komentarze: 0

Wyposzczeni fani uniwersum Sheparda i spółki z utęsknieniem oczekują jakichkolwiek informacji na temat nowej produkcji spod znaku Mass Effect, zaś twórcy nieszczególnie chcą (lub mają) czym się chwalić. Dlatego też, każda najdrobniejsza wzmianka na temat kolejnej odsłony serii przyjmowana jest przez środowisko graczy z szybszym biciem serca – dokładnie tak, jak miało to miejsce z ostatnim twitterowym wpisem Aaryna Flynna.

Główny menedżer BioWare’u pochwalił się, że kolejny Mass Effect istnieje już w grywalnej formie. Jak czytamy:

„Wspaniale bawiłem się, grając w nowego Mass Effecta w Montrealu. Ambitny. Piękny. Świeży, jednak nadal rozpoznawalny. Daje też dużo radości!”

Poza wpisem, twórca zamieścił także zdjęcie, które ma rzekomo dowodzić, iż obcował on ze wspominanym tytułem:

mass-effect-4

Ten lakoniczny „ćwierk” może zdradzać wszystko, albo nic. Na pewno jednak coś jest na rzeczy i jakkolwiek zaawansowane nie byłyby prace nad nowym Mass Effect’em – robota idzie pełną parą.

My zaś możemy na razie tylko domyślać się i fantazjować, bo na kolejne informacje dotyczące gry przyjdzie poczekać nam do przyszłego roku. Na deser przypominamy o zdjęciach, które z okazji Dnia N7 (7 listopada) zaserwowało nam studio BioWare.

Czekacie na kolejnego Mass Effecta? Podzielcie się opiniami w komentarzach, co chętnie zobaczylibyście w nowej odsłonie serii?