Asset 3

Nie jest to zapowiedź The Last of Us, ale i tak jest genialna

Andrzej Kała / 7.05.2014
komentarze: 0

Choć studio Naughty Dog na obecną chwilę nie zapowiedziało drugiej części The Last of Us, a nowa grafika jest wyłącznie fanowskim projektem niezwykle utalentowanego polskiego grafika – Marka Okonia. Patrząc jednak na to dzieło momentalnie myślami powracam do świata gry…

Na poniższym rysunku możemy zobaczyć nieco starszą Ellie, dziewczynę która w trakcie naszej przygody z The Last of Us wykazała się niesamowitą odwagę i wolą walki. Tym razem jednak sprawia wrażenie już nieco zrezygnowanej… czyżby z powodu braku Joela?

Choć z jednej strony pogodziłem się z tym, że The Last of Us nie powinno mieć kontynuacji, to jednak patrząc na poniższą grafikę znów nabieram ochoty na podróż do tego świata i mimo wszystko… chciałbym zobaczyć co dalej działo się z Ellie.

The Last of Us - Ellie

Warto również zaznaczyć, że Marek Okoń pracował dla Naughty Dog przy powstawaniu The Last of Us, a także jest autorem wielu innych rewelacyjnych grafik, które możecie zobaczyć zarówno na jego profilu na Facebooku jak i w portfolio. Odpowiednie linki znajdziecie poniżej.