Asset 3

Dragon Age: Inquisition – nowa galeria prezentuje dwie nowe lokacje

Andrzej Kała / 13.05.2014
komentarze: 0

EA opublikowało nową porcję screenów z Dragon Age: Inquisition, które prezentują dwie nowe lokacje – Emerald Graves oraz Emprise du Lion. Zobaczmy więc jakie niebezpieczeństwa będą na nas czyhały w tych nowych lokacjach.

Emeral Graves

Jest to las, który niegdyś był zamieszkały przez elfy, które zasadziły jedno drzewo za każdą osobę poległą w ich wojnie przeciwko Orlais. Bardzo szybko jednak Orlesianie przegonili je i zasiedlili się pośród zieleni. Można jednak napotkać na swojej drodze jeszcze ruiny budowli elfickich.

Na śmiałków przemierzających tę lokację czyhają m.in. wilki czy niedźwiedzie. Wielkie jaskinie na północy natomiast skrywają gigantycznych przeciwników, którzy są w stanie zmieść z zaskoczenia całą drużynę.

Emprise du Lion

Druga z lokacji to górski teren, który kiedyś również był zamieszkały przez elfy. Efektem ich pobytu jest ogromna forteca wraz z kilkoma przylegającymi strukturami.

W trakcie przemierzania tego miejsca napotkamy Czerwonych Templariuszy, którzy zbuntowali się przeciwko Inkwizycji, grupie na czele której staniemy my jako gracze.