Asset 3

Risen 3 – nowa galeria i Łowcy Demonów

Andrzej Kała / 18.07.2014
komentarze: 0

Studio Piranha Bytes zaserwowało nam kolejną porcję screenów z Risen 3: Titan Lords. Przy okazji całkiem obszernej galerii możemy także poczytać nieco informacji na temat jednej z frakcji w grze – Łowców Demonów.

Zapomniany przez bogów, niebezpieczny świat Risen 3 chyli się ku upadkowi, a jego mieszkańcy są zagrożeni przez tajemnicze zło wyłaniające się z ciemności. Mroczni rycerze jednak się przegrupowują, zmotywowani i wyposażeni w najlepszą broń i zbroję jaką ludzkość jest w stanie tworzyć – Łowcy Demonów, niegdyś oddani i uprzywilejowani, ale z biegiem czasu świat o nich zapomniał…

Risen 3

Pochodzą oni z miasta Calador, znajdującego się w północno-zachodniej części Risen 3. W przeszłości bogate złoża żelaza i niesamowite umiejętności lokalnych kowali, nie tylko wspomagały budowę wspaniałej twierdzy, ale także przyczyniły się do powstania zaawansowanej cywilizacji. Kiedy cytadela ta byla znakiem postępu i nawet teraz, kiedy się sypie, czarno-złoty bastion nadal roztacza aurę ochrony.

Wraz ze zbliżającym się zagrożeniem, nadszedł czas aby Łowcy Demonów znów połączyli siły i odbudowali cytadelę. Nowe pokolenie łowców, którym przewodzi druid Eldric, odzyskało dawną zapomnianą moc i odnowiło wiedzę na temat magii runicznej i związanych z nią zaklęć.