Asset 3

PlayStation Plus – Listopad 2014

Andrzej Kała / 5.11.2014
komentarze: 0

Choć pojawiały się wcześniej jakieś przecieki, to dopiero dziś Sony pochwaliło się ofertą PlayStation Plus na miesiąc listopad. Przy okazji jednak zdradzono kilka tytułów, które pojawią się w ramach tej oferty w nadchodzących miesiącach. Będzie ciekawie!

Listopad 2014

Zacznijmy może jednak od najważniejszego, czyli najbliższej oferty PlayStation Plus, która pojawi się dziś/jutro wraz z aktualizacją PS Store. Niestety nie uświadczymy DriveClub PS Plus Edition, ale wygląda na to, że będzie to ostatni taki „słabszy” miesiąc.

Opuszczą PlayStation Plus:

Do oferty dołączą

  • Binding of Isaac Rebirth (PS4/PS Vita Cross Buy)
  • Steamworld Dig (PS4/PS Vita Cross Buy)
  • Frozen Synapse Prime (PS3)
  • Luftrausers (PS3/PS Vita Cross Buy)
  • The Hungry Horde (PS Vita)
  • Escape Plan (PS4/PS Vita Cross Buy)

Przyszłe miesiące

W przypadku kolejnych miesięcy Sony ujawniło wyłącznie kilka z tytułów, które trafią od oferty PlayStation Plus ale za to w końcu będziemy mieć do czynienia z tytułami AAA!

Injustice: Gods Among Us

Tak więc w grudniu do oferty trafią m.in. Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition oraz Secret Ponchos, a to zaledwie dwa zapowiedziane tytuły. Styczeń również wygląda ciekawie dzięki InFamous: First Light (nasza recenzja) oraz The Swapper, choć to nadal nie jest pełna oferta na ten miesiąc.

InFamous: First Light

Zaznaczono również, że cały czas trwają prace nad DriveClub PlayStation Plus Edition i jak tylko gra będzie gotowa do opublikowania, pojawi się jako dodatkowa gra w ofercie PlayStation Plus obok zaplanowanych wcześniej produkcji.