Asset 3

Zamknięta beta StarCraft 2: Legacy of the Void ruszy jeszcze w tym miesiącu!

Andrzej Kała / 19.03.2015
komentarze: 0

Blizzard podzielił się kolejną porcją informacji na temat ostatniej części trylogii – StarCraft 2: Legacy of the Void. Przede wszystkim wiemy już, że jeszcze w tym miesiącu rozpoczną się zamknięte beta testy, ale zaprezentowano także nowy materiał wideo poświęcony jednostkom.

Pierwsze szczegóły na temat wprowadzanych zmian pojawiły się już w listopadzie, ale od tamtego czasu ciągle trwają intensywne prace nad tym projektem i wiele się pozmieniało. Twórcy zapowiadają też, że to nie koniec zmian i jeśli tylko gracze uznają w trakcie testów, że coś jeszcze nie gra – będą wprowadzane kolejne poprawki.

Wspomniana zamknięta beta rozpocznie się 31.03.2015r. i potrwa nieco dłużej niż wcześniejsze. Przy okazji będzie także mniej dopieszczona – może brakować niektórych funkcjonalności, ulepszeń w rozgrywce czy nawet zaprezentowanych jednostek. Developerzy jednak liczą na spory udział społeczności w kształtowaniu ostatecznej formy tego dodatku, szczególnie pod kątem rozgrywek sieciowych i balansu.

Nowe jednostki, a także nowe umiejętności znanych już wcześniej jednostek możecie zobaczyć na poniższym materiale wideo.