Asset 3

Pierwsze Steam Machines pojawią się w październiku/listopadzie

Andrzej Kała / 5.06.2015
komentarze: 0

Pojawiły się pierwsze, oficjalne oferty na Steam Machines. Jeszcze w tym roku wszyscy zainteresowani będą mogli postawić te „magiczne pudełka” w pobliżu swoich telewizorów i cieszyć się możliwościami platformy Steam OS, a także swojej biblioteki na platformie Steam.

Obecnie pojawiły się oferty od Alienware oraz Syber. W ofercie tej pierwszej marki pojawiły się cztery modele w cenach $499,99 – $749,99, natomiast oferta tej drugiej obejmuje trzy w cenach $499 – $1419.

Oficjalna premiera sprzętów zaplanowana jest na 10.11.2015r, ale jeśli zdecydujecie się na zamówienie przedpremierowe, to jest szansa, że kurier z przesyłką pojawi się u Was już 16.10.2015r.

Powyższe informacje dotyczą terenu Ameryki Północnej, ale na dniach ma pojawić się również oferta dla pozostałych regionów. Co więcej, mamy w tym czasie dowiedzieć się również nieco więcej na temat sprzętów oferowanych przez pozostałych producentów współpracujących z Valve.

Jak zapewne się domyślacie, będzie także możliwość zamówienia sprzętów bezpośrednio poprzez platformę Steam.

Steam Controller

Przy okazji Valve zaprezentowało także ostateczną wersję swojego kontrolera, który nadal wygląda nieco kontrowersyjnie. Wiadomo również, że Steam Controller będzie można zakupić osobno w cenie $49/€54, natomiast Steam Link, urządzenie pozwalające bezprzewodowo podłączyć Wasz sprzęt do TV, będzie dostępny również w tej samej cenie.