Asset 3

Minecraft: Story Mode – jest pierwszy zwiastun i nieco informacji

Andrzej Kała / 6.07.2015
komentarze: 0

Podczas imprezy Minecon studio Telltale Games w końcu zdradziło nieco szczegółów na temat Minecraft: Story Mode i przy okazji zaprezentowało pierwszy zwiastun tej produkcji. Zobaczmy więc co developerzy dla nas szykują…

Jak zdążyło nas już studio przyzwyczaić, również i ta produkcja ukaże się w formacie sezonowym, a w pierwszym z nich uświadczymy pięć odcinków. Nasz protagonista to Jesse, a w trakcie gry będziemy musieli podejmować nie raz trudne, ale bardzo ważne decyzje wpływające na dalszą część historii.

Minecraft Story Mode

Na poniższym zwiastunie możecie zobaczyć, że świat stoi w obliczu wielkiego zagrożenia, a w uratowaniu go niezbędna będzie pomoc Zakonu Kamienia (Order of the Stone). Problem w tym, że najpierw musimy ten zakon odnaleźć. Nie będziemy jednak pozostawieni w pojedynkę z tym problemem, bowiem na wyprawę wybierzemy się jako członek czteroosobowej drużyny!

Poznaliśmy także nazwiska kilku osób, które użyczą swoich głosów postaciom w grze: Patton Oswalt, Brian Posehn, Ashley Johnson, Scott Porter, Martha Plimpton, Dave Fennoy, Corey Feldman, Billy West i Paul Reubens.

Premiera jeszcze w tym roku na platformach: PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One, iOS i Android.