Asset 3

Seven – pierwsza produkcja nowego polskiego studia Fool’s Theory

Andrzej Kała / 17.08.2015
komentarze: 0

Pod koniec lipca dowiedzieliśmy się, że w Polsce powstało nowe studio developerskie – Fools’ Theory. Dziś w końcu mamy okazję zobaczyć nad jakim projektem pracuje zespół weteranów tej branży. Seven, bo tak nazywa się ten projekt, robi bardzo dobre pierwsze wrażenie.

Zaczynając więc od początku, Seven będzie grą RPG osadzoną w postapokaliptycznym świecie, a nasze oczy będzie cieszyła izometrycznym spojrzeniem na rozgrywkę.

SEVEN

Wcielimy się w postać samotnego podróżnika, przemierzającego świat Imperium Vetrall, stawiającego czoła jego okrucieństwom i dwuznacznej naturze. Apokalipsa, która miała miejsce wiele dziesięcioleci temu, nie wybiła całej ludzkości. Ci, którzy przeżyli powoli odbudowują cywilizację, ale obecny kształt świata daleki jest od tego, który my znamy. W nowej rzeczywistości, Mroczne czasy nieustannie przeplatają się z dawną zaawansowaną technologią. Sytuacja ta nie ułatwia życia tym, którzy przetrwali.

SEVEN

Rozgrywka jest mocno inspirowana serią Thief, choć klasyczna rozgrywka jest tutaj wywrócona do góry nogami dzięki swobodnemu poruszaniu się naszego bohatera po otwartym świecie.

Całośc oparta jest o Unreal Engine 4 i pojawi się wyłącznie na platformie PC. Póki co nie ma jeszcze ustalonej daty premiery.