Asset 3

Dragon Age: Inquisition otrzyma jeszcze jeden dodatek – Trespasser

Andrzej Kała / 31.08.2015
komentarze: 0

BioWare zapowiedziało kolejny, ostatni dodatek do Dragon Age: Inqisition. Oprócz nowej zawartości przygotowano także szereg ciekawych usprawnień do samej rozgrywki, które otrzyma każdy, całkowicie za darmo w ramach aktualizacji.

Usprawnienia

Dragon Age: Inquisition

Sporą zmianą jest wprowadzenie synchronizacji zawartości między postaciami. Zakładając więc, że mamy rozpoczęte kolejne przejście inną postacią, możemy przenieść do niej zawartość odkrytą przez pierwszą postać i vice versa. Dokonujemy tego przy użyciu figurki Golden Nug, która dostępna jest w Undercroft i Haven.

Za pierwszy razem należy to dokonać postacią, którą ukończyliśmy Dragon Age: Inquisition, wtedy figurka ta pojawi się w światach pozostałych postaci.

Dragon Age: Inquisition

Jak możecie zobaczyć powyżej, w Skyhold pojawi się także garderoba wraz z dziesiątkami różnych strojów. Jest to odpowiedź na prośby fanów o zwiększenie nieco różnorodności garderoby.

Dodatek Trespasser

Dragon Age: Inquisition

Dodatek ten opowie nam historię, której akcja rozgrywa się dwa lata po wydarzeniach z podstawowej wersji gry. Będziemy mogli przekonać się jak to jest być organizacją ratującą świat w czasie gdy nie ma takiej potrzeby. Spotkamy wielu starych znajomych, nowe zagrożenia, a ostatecznie zdecydujemy o dalszym losie mozolnie przez nas budowanej Inkwizycji.