Asset 3

Kolekcja Assassin’s Creed

Piotr Wasiak / 15.12.2015
komentarze: 0

Nieczęsto nieistniejąca strona internetowa powoduje plotki. Tym razem fani spekulują, na temat zarejestrowanej przez Ubisoft domeny „assassinscreedcollection.com„. Co to może oznaczać?

Najnowszej odsłony gry o Asasynach spodziewamy się, jak zwykle, pod koniec 2016 roku. Większej liczby szczegółów na temat nowej gry Ubisoftu doczekamy się na E3 w połowie roku. Tak jest już od lat. O ile nie wiemy nadal o czym może być kolejna gra o zabójcach, tak ciekawość co Ubisoft planuje jako „Kolekcję” Assassin’s Creed jest przeogromna.

Jest spora szansa, że możemy spodziewać się odświeżonych wersji poprzednich odsłon przygód Zabójców. Jak narazie tylko Assassin’s Creed II działa na Xboxie ONE w ramach wstecznej kompatybilności. Gracze z PS4 muszą narazie zadowolić się tylko dwoma najnowszymi odsłonami: Syndicate i Unity.

Przyznacie, że choć pierwszy Assassin’s Creed był powtarzalny i nudnawy, to możliwość zagrania w niego w wersji HD i w odświeżonej oprawie graficznej na nowych konsolach byłaby kusząca… W końcu tu powrót do korzeni i poznanie początku fajnej opowieści o Desmondzie (który był „współczesnym bohaterem” w oryginalnym Asasynie, w dwójce oraz w Brotherhood i Revelations).

A Wy, co myślicie o Assassin’s Creed Collection?